Skocz do zawartości
killer1995

Galaxy S6 EDGE+ (Plus) - Opinie/Wrażenia/Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proponuje, aby w tym temacie po krótce dyskutować na temat nowego flagowca Samsunga. Postaram się Wam dzisiaj podrzucić kilka zdjęć. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Wczoraj bawiłem się chwilę w Samsung brand store. Pierwsze wrażenia niby ok wykonanie dobre lecz trzymanie edga w dłoni to katastrofa wg mnie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Dzisiaj oficjalna premiera. Ktoś już z Was ma ten smartphone?

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Właśnie bawiłem się nim w Samsung Brand Store i ogólnie mi się spodobał. Dużo bardziej niż S6 EDGE, ale to pewnie dlatego ze większy ekran do mnie bardziej przemawia. Cena chora wiec może jakby stawiał do 1,8k za 64 GB to bym rozważyl jego zakup. Ale teraz kosztuje 3,5k wiec sorry bardzo :-P. Zdecydowanie wolę Note za taką cenę (1800zl). Bawiłem się też Note EDGE. Jakoś do mnie nie trafia to zakrzywienie w jedna stronę

Tapniete z Note 4 Exynos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama opcja trzymania tego sprzetu jest bardzo daremna. Ja niewiem... kto tych fachowcow tam zatrudnia?

1. Beznadziejne trzymanie telefonu

2. Beznadziejna i kosmiczna cena

3. Beznadziejna polityka Samsunga i kastrowanie dobrych opcji w nowszych modelach

Tak ja moglbym w trzech punktach wyjasnic to super ach, och Samsungowskie wynalazki:-)

Edytowane przez MichaelloEs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko.

Udało mi sie kupić już w czwartek. Ubłagałem sprzedawce w Rosyjskim Samsung Brand Store i zacząłem testować Edge + przed premierą :) Muszę przyznać że telefon robi świetne wrażenie, działa bardzo płynnie (bardzo sporadycznie zdarzają się mikro przycinki w animacjach). Używam go równolegle z iPhonem 6 Plus i przyznaję że dopiero Edge + to jego godny konkurent chociaż póki co czas pracy na baterii bardzo słaby w porównaniu do iP 6+...

Jak dla mnie dużo wygodniejszy w trzymaniu od zwykłego Edge aczkolwiek jestem przyzwyczajony do dużych smartphoneów.

Jak ktoś ma jakieś pytanka to śmiało proszę pisać, postaram sie szybko udzielić odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

A jak z tą baterią ile wytrzymuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja co prawda też się nim bawiłem ale w sklepie, więc z tyłu był zamontowany ten kloc od alarmu co powodowało że nie mogłem sprawdzić jak trzyma się go w ręce. Dlatego moje pytanie właśnie brzmi - jak z jego trzymaniem i obsługą - najlepiej w porównania do N3 czy N4. Dalej - jak bateria, głośnik i słuchawki (bo podobno jest znowu Wolfson na pokładzie, co mnie niezmiernie cieszy). I jak wyświetlacz - tu też chodzi o porównanie względem któregoś Nota - nie tylko o barwy, jasność i nasycenie alw właśnie o zakrzywienie - czy przy oglądaniu czegoś (yt, czy choćby zdjęć) to zagiecie nie powoduje że nie widzimy całego obrazu? To oczywiście tylko skrawki ale jednak. I czy ten jeden cal mniej od razu rzuca się w oczy?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na yt jest recenzja w polskim jezyku - tam sa odpowiedzi na Twoje pytania. Co do trzymania to moim zdaniem kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wodniak

Znaczy tak z tego co się bawiłem 10 minut w sklepie to leżenie w dłoni wypada kiepsko a nie mam małych dłoni ale może jak się pozywa 2-3dni to się człowiek przyzwyczai telefon wg mnie jest super jeżeli chodzi o design mimo że nie przepadam za wersjami EDGE :) ale w tym aspekcie iPhona bije na głowę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi