Skocz do zawartości
killer1995

Galaxy S6 EDGE+ (Plus) - Opinie/Wrażenia/Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec rozwiązanie jest. Osobiście jadąc na wakacje chce korzystać z czasu i miejsca... Na filmy to mogę mieć laptopa min 17".. No ale każdy jest inny i ma inne potrzeby. Ja osobiście telefonu używam do komunikacji, centrum zabijania czasu i nudy w pracy także może być.. ;-) zdjęcia zgrywasz z telefonu na lapka albo do chmurki i wszystko. Aaa.. Może nie każdy wie, dostajecie 100 GB w chmurze.. Dla mnie jest ok.

Wytapane z mojego S6 EDGE +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mieszka się w dużym mieście, gdzie nie ma problemu z szybkim dostępem do chmury i z tego miasta nigdzie się nie rusza to niewiele pamięci w telefonie potrzeba.

Ja mam zainstalowaną nawigację z mapami offline, do tego 2 programy z mapami offline w tym są to mapy topograficzne. Mam też dużo ulubionej muzyki, której w domu słucham streamujac, ale poza domem już było by gorzej więc sporo tego zapisuję w pamięci. Wimp nie pozwala na zapisywanie muzyki na karcie pamięci więc te 64 GB które mam teraz są dla mnie idealne. Pomijam już filmy, zdjęcia i pliki z dokumentami. Mam lekkie obawy jak to będzie po przesiadce na telefon z kartą 32 + 32 mam nadzieję, że jakoś się to poukłada, ale na kombinacje w terenie z pendrivem, czy szukanie zasięgu by pobrać mapę z chmury to dla mnie jest niedopuszczalne. Już to kiedyś przerabiałem z telefonem budżetowym i nie chcę do tego wracać.

Każdy ma inne potrzeby i Samsung jakby o tym zapomina wydając telefony, które są ładne, szybkie, nowoczesne, ale coraz mniej funkcjonalne.

Wysłane z mojego HTC One X+ przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę podobnie. Obecnie 32gb w Nocie i 32 karta, w sumie 10 wolnego przy czym nie mam ani jednej gry a w coś logicznego bym popykal (np the room) a to też idzie w setki MB. Chmura to nonsens przy wakacjach poza Polską. Nawet jeśli w hotelu czy plaży jest hot spot to zawalony. W zeszlym roku zrobione zdjęcia z dwóch dni zrzucalem przez OTG na dysk USB 500MB. Od biedy mogę na to iść ale mając 32 GB obawiam się że jednego dnia mógłbym zawalić cały telefon zdjęciami i filmami (od tego jest ta niby świetna kamerka). Mało tego - w Niemczech narazie nie ma wersji 64gb, na którą mimi bólu serca i portfela, zdecydował bym się dopłacić... Jak żyć..?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raciborski

Panowie, a jak prezentuje się ten model na tle gier.

Przede wszystkim na tle gier mocno obciążających procesor.

Występują jakieś zacinki, czy fon się bardzo nagrzewa?

SONY Mobile - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie nie grałem jeszcze.. - kiedyś trzeba dorosnąć [emoji14] od grania mam PC/lapka.. po za tym nie widze grania w BF'a czy CS'a na kilku calach.. ;) Jutro mogę wrzucić wynik z Antutu.. - podobno to największa moc obliczeniowa na ten moment, wrzucę jutro wynik.

Edit: Antutu wypluł: 52.357.

Edytowane przez panda86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roso89

Mi taki wyszedł wyniki z antutu☺

Telefon jest świetny jak dla mnie ideał oprócz jednego małego minusa. Chodzi oczywiście o baterie cały czas z nią walczę i nic ucieka jak szalona.

post-90597-0-19673400-1442139940_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

To skąd jest taka różnica w wynikach z @panda86 ???

Edytowane przez kozo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypuszczam że trzeba zrobić test na początku otrzymania telefonu, wyłączyć wszystkie zbędne aplikacje oraz to co pracuje w tle.. różnica kosmiczna.. mi za pierwszym razem wyszło 48xxx pkt'ów.. dopiero po zwolnieniu RAM'u było więcej.. i to sporo. Pamięci jest 4GB ale sporo spożywa nasz system.. - myślę że będzie jeszcze kilka poprawek a tym samem optymalizacja która zwolni trochę zasobów.. Co do baterii to też mam ten "problem" odczuwam to bardziej, bo Lenovo z 4000mAH potrafiło trzymać 5 dni przy sms/tel bez gier, wifi itd.. - tutaj 2 dni będą sukcesem myślę.. chociaż byłem przygotowany na to że tel będzie trzymał mniej, to faktycznie bateria znika w oczach... - może to także kwestia ustawień.. i przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

@@panda86 nie do końca się z Tobą zgodzę. Na Twoim miejscu zacząłbym się zastanowić dlaczego mam taki wynik. Ten telefon ma mieć w antutu 67-68k !

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s6_edge_plus-review-1289p5.php

Jeśli Twój egzemplarz tyle nie ma to jest coś nie tak - byli już tacy ba forum co oddawali na serwis telefony przez zepsuty procesor. Sprawdź jeszcze przypadkiem czy w czasie testu nie miałeś telefonu z włączonym trybem oszczedzania baterii bo ten tryb zmniejsza taktowanie procesora.

Edytowane przez kozo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi