Skocz do zawartości
massiwo

wymiana baterii, gdzie i za ile!?

Rekomendowane odpowiedzi

DeTeMoto

Jak rozładowywałeś? Normalnym użytkowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZeussPL

@DeToMoto, tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woziul

Witam. Mam dosc duzy problem z telefonem. Kupilem go w zeszlym tygodniu (nowy i na gwarancji). Po wyjeciu z pudelka pojawila m isie aktualizacja Sense. Prawdopodobnie byl juz zainstalowany Android 6. Po wszystkich aktualizacjach zrobilem Factory Reset. Bateria bardzo szybko mi ucieka. Przez noc przy wylaczonym WIFI, transferze danych, synchronizacji itd. potrafi zejsc od kilku do kilkunastu %. Podczas dnia telefon potrafi zjesc 15% w godzine... Jesli wlacze WIFI lub transfer danych i zaczne cokolwiek robic np. przegladac internet to leci jeszcze szybciej. Czy ten model tak ma??? Slyszalem, ze przy normalnym uzytkowaniu trzyma 1-2 dni. Mam wszystko powylaczane a i tak bateria leci. Baterie juz ladowalem 4 razy (od momentu kiedy chcial ladowarke az do 100%)

Edytowane przez woziul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

Jak wyłączysz BT, transmisję danych, wi-fi to na samych rozmowach możesz dobic do trzech dni. Tylko po co. Nie zaśmieć pamięci, wyłącz to czego nie używasz i masz pewny jeden dzień na baterii.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Wymieniał ktoś ostatnio baterię w M8?
    Chodzi mi o jakiegoś pewnego sprzedawcę, a konkretniej o pewną baterię, która by wytrzymała przynajmniej 24h.

Ktoś, gdzieś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Siemka all po raz pierwszy :)Stary temat ale pomyślałem że napiszę może ktoś jeszcze używa M8 tak jak ja :) dwa dni temu wymieniałem sam baterie zakupiłem u gościa na allegro org wyprodukowaną na początku 2018r wszystko ok działa stara była jeszcze ze stycznia 2014r  sprzedający to : K0L352K0   nowa bateria jak widać już zamontowana stara z boku leży napuchnięta lekko.

DSC02071.JPG

Edytowane przez Mr. Boguszek⑦

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Mr. Boguszek⑦ A mówią, że ten telefon jest nierozbieralny, a na takie baterię mówią, że są niewymienne ;)

Ile Ci to zajęło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

góra 40 min :) można szybciej ale ja tam nie lubię się spieszyć zawsze powoli na spokojnie ;) kiedyś już go rozbierałem na początku roku jak wstawiałem nowe gniazdo microusb teraz mam kabel z magnetyczną końcoowką wiec wtyk praktycznie siedzi cały czas w gnieździe a podłączenie trwa ułamek sekundy bez wyrabiania gniazda microusb. polecam każdemu dobra sprawa. 

Ps.tak samo jak jest z amelinium ;) szczotkowanego jak to pialy różne strony po premierze to tylko plastik udający amelinium szczotkowane tylna klapa.

TOPK-KABEL-MAGNETYCZNY-LED-2-4A-MICRO-USB-MICROUSB.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi