Skocz do zawartości
toonyaug

[LG G3 S D722] pokrowiec/obudowa/bumper/szkło

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat nie przez Allegro, ale ze znanego sklepu internetowego, cena też atrakcyjna nie była, bo zależało mi na oryginalności produktu, więc nie szukałem extra okazji. Kwestia teraz tego czy te etui już takie są czy po prostu mój egzemplarz jest wadliwy? Po co to okrągłe okienko, skoro za każdym razem jak biorę telefon do reki i delikatnie go przechylę to klapka się otwiera!

Porównując do HTC DotView który mam do D820 to ten LG to jakieś totalne dziadostwo! Nie wiem czy żądać wymiany czy oddać w cholerę, bo wszystkie takie są?

https://youtu.be/vOjb4Uxz8sE

Wydaje mi sie ze nie jest to oryginalny produkt lg. Mam identyczna wersje i takie samoczynne otwieranie nie ma miejsca. Napis na Twoim etui jest jakis nadwyraz wyrazny, ja mam taki delikatny stad wnioskuje ze moze to byc podrobka i dlatego wystapil opisywany przez Ciebie problem

Tapnięte przy pomocy LG G3s ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy etui do Lg g3 Beat będzie pasować do LG G3S? Z porównania wynika że Beat jest troszeczkę wiekszy.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mikolajmucha2110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beat i S to jest ten sam model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Dzylekx123

Z informacji z portalu xxx.zz porównującego wynika że są 2 inne modele G3S ma single-sim a G3Beat ma dual-sim, są odzielnie odpisane oraz jest niewielka różnica wysokości

Tapnięte z LG F60 D390n

Edytowane przez mikolajmucha2110
    Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości. Proszę też nie pomijać cenzora stron konkurencyjnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi