Skocz do zawartości
toonyaug

[LG G3 S D722] pokrowiec/obudowa/bumper/szkło

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł Quick Circle :) Kupiony na Allegro

xxbx9daa9dor_t.jpgf0jr521szdor_t.jpg13zfm3tvtim0_t.jpg7d7qu8lsyay8_t.jpggsawvgwr0tyw_t.jpgevijdfg065t1_t.jpg

Zobaczymy jak się będzie sprawdzał w praktyce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się właśnie zastawiam czy cokolwiek brać :P. Bałem się, że niepewnie będę go trzymał, ale wrażenie uszło, może szkło bym wziął tylko...ale nie wiem, najwyżej będę płakać :D.

BTW. Ta tapeta z górami jest fantastyczna, miałem coś swojego wrzucić, ale strasznie mi podpasywała :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hiroaq

Dlaczego sprzedałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hiroaq

Ktoś kupił tak telefon i pokazałem na wzór jak to wygląda itp. Spodobało się tej osobie i sprzedałem. Trochę taki typ pokrowca z klapką mi przeszkadza. Czekam aż pojawią się normalne tylko plecki zakładane na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mn274

@adio74

Ja osobiście sobie kupiłem coś takiego, wygląda bardzo podobnie (przynajmniej jeżeli chodzi o materiał). MERCURY GOOSPERY JELLY SOFT LG G3 S BEAT D722 (4841426096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edit: Ale to z twojej aukcji wygląda porządniej i jest jeszcze folia w zestawie. Dodam jeszcze, że za moje w sklepie zapłaciłem 40zł, a na allegro jest za 25zł... Ech!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jugos

@Up

Ja to ostatnio kupiłem na all... z tej aukcji NILLKIN JAPAN HARD FROST LG G3 S BEAT D722 Folia (4861229353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - przyszło po 2 dniach.
    Ogólnie jestem zadowolony. Nie lubię tych otwieranych futarałków :/ i dlatego padło na taki wybór. Bałem się, że będzie podobny badziew do tego co miałem do xperii (jakaś guma + jakiś plastik - strasznego kloca to robiło z telefonu).
    Na szczęście wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. Idealnie spasowane, sztywne i dość przyjemne w dotyku :P W zestawie była folia, którą najpierw zużyje a potem przyjdzie pora na 3mk.

Jak ktoś nie lubi z telefonu robić otwieranej książeczki to polecam jak najbardziej. A i cena całkiem znośna :)

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja to kupię jak się nie przyzwyczaje do quick circle :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem, że Quick Circle ma wokoło otworu taką metalową obręcz. Ona czasem nie będzie uszkadzać ekranu w czasie noszenia w kieszeni czy torebce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi