Skocz do zawartości
toddlockwood

Zenfone 2 czy warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

wozus

Jeśli lubisz wysyłać urządzenia do serwisu co 4 miesiące to polecam. Ja swojego ZenFona 2 właśnie wysyłam po raz drugi z tym samym problemem, czyli głośnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam oceń czy warto, nikt za Ciebie nie zdecyduje :-) Nie ma niczego porównywalnego w tej cenie o podobnej wydajności. Określ czy Cię stać i czy potrzebujesz takiego sprzętu za tyle pieniędzy, proste. Motorola x style o podobnej wydajności kosztuje 2200 (pomijam moto x play bo to bieda a często stawiana jako konkurent Asusa), nexus 6 (2 tysie) nie ma kart pamięci, g3 przez swój wyświetlacz zacina się i brakuje wydajności. Tu za 1300 wydaje się że masz wszystko czego potrzeba mimo pewnych wad.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stuki2

W niższej cenie można dostać LG G Flex 2, który jest lepszy pod każdym względem (nie licząc ilości ramu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w niższej? z tego co widzę to również kosztuje 1300 zl. Czyli za tę samą cenę dostajemy dwa razy mniej RAM-u i brak dual sim - dla mnie istotne różnice :-) Ale faktycznie jest to jedna z propozycji w tej cenie. Jeszcze znalazłby się Huawei jakiś ale tam szkło z tyłu ubudowy i śmieszny dual sim polegający na władaniu karty sim w slot kart sd ;-) i do tego serwis w Regenersis co dla mnie tę markę dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W niższej cenie można dostać LG G Flex 2, który jest lepszy pod każdym względem (nie licząc ilości ramu).

Znaczy ma active dual sima? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stuki2

Jeszcze kilka dni temu Flexa można było kupić w Euro RTV za 1199. Na ten moment można znaleźć outlety x-kom na allegro za 1149.

Co do dual sima, Flex to tylko moja propozycja dla tych którzy nie używają 2 kart sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako telefon bardzo polecam. Zero zaciec, jesli chodzi o recenzje dostepne w internecie, to jako minus podawana jest jasność (a raczej ciemnosc:D) ekranu i slaba bateria. Powiem szczerze, ze uzywam maksymalnie wygaszonego ekranu, nie wiem jak można uważać, zs jest ciemny, swieci po galach niczyn aureola Michala Aniola. Bateria - równiez nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Gorgoroth

MIales cos wspolnego z regeneresis? Rzeczywiscie smiechowa firma co zatrudnia praktykantow i ludzi ktorzy dopiero sie ucza. A sprzet do naprawy maja rowniez nie ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tyle wspólnego, że próbowałem oddawać Nokie i HTC do naprawy. W związku z tym spotykało mnie wiele nieprzyjemności, gdzie najmniej przyjemnym był brak naprawy lub zwrot telefonu w gorszym stanie niż go wysyłałem.

Dlatego kupując nowy telefon wybrałem Asusa, ponieważ mają swój serwis. LG również brałem pod uwagę szukając nowego telefonu, ponieważ kiedyś dwa razy korzystałem z ich serwisu i byłem zadowolony.

Nie polecam natomiast tych wszystkich "polskich" marek typu np. Goclever. Serwis i gwarancja nie istnieje, oni jedynie sprowadzają złom na kilogramy z Chin, który później próbują sprzedać.

Podsumowując, LG to dobra propozycja, bo sprzęt jest niezły i ma dobry serwis w razie czego, a Asus ma jeszcze lepszą specyfikację niż jego konkurenci w tej cenie i jeszcze do tego własny serwis :-) Z serwisu Asusa korzystałem jedynie poprzez e-mail i jestem bardzo zadowolony z krótkiego czasu odpowiedzi i dobrego podejścia do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi