Skocz do zawartości
krisol54

Dyskusja na temat Androida 6.0 Marshmallow Desire 820

Rekomendowane odpowiedzi

LuQa.

Nie, nie. Pierwsza informacja była na 1Q 2016. Tylko dwa modele HTC miały zostać zaktualizowane do końca tego roku, a dokładniej M8 i M9.

#HTC DESIRE 820

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Androida 6.0 Marshmallow ktoś znalazł jakąś ciekawą wzmiankę gdzieś?

Pozdrawiam...

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli 2 kwartał to ja stawiam, że zobaczymy ( o ile HTC planów nie zmieni i w ogóle nie zrezygnuje z aktualizacji dla D820 ) gdzieś w okolicach września. Po prostu wstyd, żeby tyle czakać. Prawie zawsze byłem wierny HTC ale teraz to raczej na 99,9% D820 jest moim ostatnim telefonem ze stajni HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

Bo nie dali szybko najnowszego Andka? Serio? No jakoś inaczej na to patrzę. Było super na 4.4, jest extra na 5.0. I wystarczy. To nie windows z dx11, że mi coś nie obsłuży pod windą z dx9...

Telefon poza moim zdaniem fatalnie lichym aparatem jest bezproblemowy, szybki i przyjemny w użytku. Co ma niby zmienić Andek 6.0? Wycieki pamięci, które mam w d..., bo ich nie odczuwam? ;)

Nie ma się co tak spinać z nowinkami. Lepsze wrogiem dobrego. O nowym sense nie wspomnę -nie używam wcale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi o najnowszego andka, bo dla mnie też to ma mniejsze znaczenie. Bardziej chodzi o sam brak wsparcia jak choćby sprawa z aparatem, który sprzętowo podobno jest zdecydowanie lepszy niż oprogramowanie może z niego wyciągnąć. Poza tym takie rzeczy jak choćby brak ułatwień do obsługi jedną ręką co ma nawet LG G3S. Generalnie jeśli chodzi o programowanie to kiepsko HTC potraktowało ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Ja tam jestem dobrej myśli. Oficjalne komunikaty od HTC mówią o pierwszym kwartale. Wiadomość, jaką zamieścił krisol54 jest pierwszą mówiącą o drugim kwartale, ale też pierwszą wskazującą andka 6.0.1 i Sense 7 ( którego także nie używam ).

Zobaczymy. Desire 820 nie jest flagowcem, więc i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony aktualizacjami. Miałem Note II od Samsunga i tam porażka jest na całej linii. Samsung Galaxy Grand Prime mojej córki, który ma specyfikacje znacznie słabszą niż Notka 2 ma Lollipopa, a Notka ma 4.1.2.\

Reasumując - nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

Generalnie jeśli chodzi o programowanie to kiepsko HTC potraktowało ten model.

Tu się zgadzam poprzez pryzmat poprzednich telefonów. Zły byłem na LG po Samsungu, teraz LG bym pochwalił, bo chociaż zaplecze scenowe jakieś było. Tutaj wiele sobie nie obiecuję. Zwyczajnie zrobilem sobie projekcję i cieszę się obecnym stanem nie licząc na zmiany. Ooo, roota pełnego z TWRP działającym to bym prosił. Tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiadomo może jaka jest dokładna data wydania Androida 6.0??

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nie ma dokładnej daty.. musimy czekać niestety.

Wiadomo coś nowego może? Na bieżąco tematu nie śledzę

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi