Skocz do zawartości
xamil9445

ROM CyanogenMod 13 - Unofficial [22.10.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

plantator

to co ci wyskakuje w okienku na komp to nic nie znaczący komunikat, ważny jest komunikat na koncu czy jest "OK"

a po drugie: jesteś w menu bootloadera, właśnie wgrałeś przez mfastboot recovery (spróbuj jednak 2.8.6.0 i podaj skąd pobierasz) i co w tym momencie robisz? vol- a następnie vol +? czy restartujez i dopiero próbujesz wejść w reco?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ten komunikat ("mismatched partition size (recovery)") pojawia mi się na telefonie, w trybie fastboot.

Nie wiem czy dobrze interpretuje wgrywanie przez mfastboot: mam Minimal ADB and Fastboot 1.2 i twrp-2.8.5.0-xt1032-unofficial.img z tego wątku, z pierwszego postu. Wchodzę w fastboot, podłączam telefon do komputera, wpisuję:

fastboot devices

a potem

fastboot flash recovery twrp.img

potem

fastboot reboot

Telefon się uruchamia, potem go wyłączam i już tak jest. Spróbowałem zainstalować recovery i od razu wejść w TWRP. Udało się, asle flashowanie Cyjana 13 kończy się błędem (e error executing updater binary in zip)

_____

Dodam, że jak flashuje stocka, to przy pierwszej linijce (mfastboot flash partition gpt.bin), pojawia mi się:

sending 'partition' (32 KB)..
    OKAY [  0.028s]
    writing 'partition'...
    Preflash validation failed
    FAILED (remote failure)
    finished. total time: 0.316s

Edytowane przez Reynevayen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

sory tak pojawia się na fonie ale nic nie oznacza. nie ma znaczenia. tak jak myslałem źle uruchamiałeś recovery;) a co do cm13 to może sflaszuj to recovery: https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347764184

a jak flaszujesz stocka to podaj konkretnie którego, 4.4.4? 5.0.2?

i jak już miałeś minimum 5.0.2 i masz teraz cm12.1 to możesz pominąć linijki gpt i motoboot nie mają one znaczenia dla tej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stocka (GPE_5.1_XT1032_LMY47M.M001_CFC.xml). Dobra, chyba wyczysciłem telefon do zera. Wgrywam stocka. Ale na telefonie, w fastbocie pojawiły mi się: version downgraded for primary gpt, hab check failed for boot i hab check failed for recovery. To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

wybacz ale jest ogromna różnica między stock a GPE a przez to jest różnica w działaniach jakie trzeba wykonać. i posiadając gpe możesz mieć problemy z wgraniem customa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już 13 przyszła mi właśnie aktualizacja

Połączony post:

I po aktualizacji sklep nie działa aplikacja została zatrzymana, przeinstalowalem najnowsze usługi play i sklep i dalej nie działa jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plantator, wróciłem na stocka z Twojego linka i zainstalowałem recovery, również z Twojego linka. Ale wróciłem na CM 12.1. Nie mam siły się już bawić. Dziękuję za pomoc. ;)

___

Przed wczorajszym grzebaniem zrobiłem backup SMS-ów przez samą aplikację. Teraz, gdy chcę importować te SMS-y, "Aplikacja SMS/MMS została zatrzymana". Mogę je wgrać jakoś inaczej, może przez recovery?

Edytowane przez Reynevayen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce pobrać i mam pytanie: dlaczego najnowsza wersja jest dopiero z 28 października? Jest gdzieś do pobrania najnowsza aktualizacja, czy ta jest najnowsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi