Skocz do zawartości
napior1516

Zakup Xperii Z5 - dyskusja, spostrzeżenia, wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

NIkt nie gwarantuje że nie pęknie ekran czy plecki jak bym nie ryzykował na twoim miejscu. Tym bardziej że nie był to zbyt udany model ze względu na zastosowany procesor. Na twoim miejscu szukałbym Xperii X która ma identyczne podzespoły a lepszy procesor wydajność podobna a się tak nie grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym odpuścił. Widać, że mocno dostała. Kolejny jakiś mały upadek może skończyć się tragicznie dla tego telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sytuacja z Z5 na 2018 rok ? jakieś aktualizacje coś poprawiły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heja, chwile temu pisales ale co tam. Ja ze swojej z5 jestem zadowolony. Ostatnio troche mniej ale to ponizej wytlumacze.
    Telefon posiadam juz prawie dwa lata chyba i jest spoko. Nie gram na nim w ogole, nawigacja smiga fajnie.
    Dwie rzeczy;
    Uno- nigdy nie dalem rady zrobic dlizszego niz pare sekund filmiku w 4k bo sie przegrzewał i wyłączał aplikacje. Ostatnimi czasy czasem nawet po jakims czasie ogladania yt mi tak robi co jest upierdliwe mocno.
    Duo- caly czas korzystalem z szkla na ekranie, ostatnio stwierdzilem ze je wymienie bo peklo i mialem przez to drobne problemy. Przy delikatnym zdejmowaniu jego, zaczal odchodzil mi ekran od obudowy co jest juz mocno niefajne. Teraz w zwiazku z tym trzymam telefon w pancernym opakowaniu od lovemei aby trzymalo mi ekran na spokojnie etc.
    Wczesniej mialem z1 i bylo spoko dlatego kupilem z5, ale nie wiem czy przy kolejnej przesiadce na nowy telefon nie kupie czegos inszego, moze samsung? Nie wiem... Ale jestem raczej zadowolony z tego telefonu.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi