Skocz do zawartości
Elder86

INFO myPhone Infinity II LTE - Minirecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się druga wersja "topowego" modelu tego producenta:

http://www.sklep.myphone.pl/myphone-infinity-ii-lte

• Wyświetlacz 5.0" HD IPS OGS Gorilla Glass 3
    • GSM 850/900/1800/1900 MHz
    • UMTS 900/2100 MHz
    • LTE 1800 MHz
    • 3G do 21Mbps
    • Chipset MTK6735M
    • System operacyjny Android 5.1 Lollipop
    • Procesor Quad Core Cortex-A53 1.0GHz
    • Procesor graficzny Mali T-720 MP1 @ 450MHz
    • Pamięć RAM 2GB
    • Pamięć wewnętrzna 16GB
    • Karty pamięci microSD do 32GB
    • Tylna kamera 5.0Mpx, flash, autofocus, HDR, geolokalizacja (podobno Samsunga)
    • Nagrywanie wideo HD 720p @ 30fps
    • Przednia kamera 5.0Mpx FF
    • Akumulator 2000 mAh
    • Dual SIM Tak
    • Bluetooth 4.0 WiFi 802.11 b/g/n
    • GPS Tak
    • USB micro USB 2.0
    • Wymiary 142 x 71.5 x 7.3 mm
    Edytowane przez Mattonemarsh
    Korekta tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że "topowego" napisane z przekąsem. Ale właściwie to fajny model za 599 zł, bo w takiej cenie pojawi się w Biedronce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za te 599 zł można nabyć coś znacznie ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak? to znajdź mi inny 5 calowy telefon z 2GB ramu, LTE, lollipopem i dual sim :) chętnie porównam 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też czekam na propozycje czegoś ciekawszego. Bo nie orientuję się, by poniżej 600 było coś bardziej godnego uwagi, nie sprowadzanego bezpośrednio z Chin, co nie będzie refurbem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak spisuje się kamerka, bo reszta konfiguracji nie jest zła jak na tą cenę.

Jakby jeszcze jakimś cudem była ta aktualizacja w planach do pianki.... :unsure::oczy:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli Chińskie urządzenia, ale nie rozumiem skład ta niechęć do takowych.

Przecież B-Brand jakim jest MyPhone kupuje od Chińczykow sprzęt i sprzedaje pod własną marką. Co ciekawe, robi tak wielu "niby producentów".

Reasumując wolę kupić lepszego " Chinczyka" bez znajomego loga, za to z lepszą konfiguracją.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hoage

Przecież wszyscy producenci telefonów kupują części od Chińczyków. Tak samo jak myPhone kupuje od Chińczyków tak samo Samsung czy Microsoft i Apple ze swoimi iphonamy i innymi phonami - tam mają także część swoich fabryki. Jak widać te największe firmy też sprzedają chińskie telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Hoage

No tu się mylisz, np. Samsung posiada własną myśl technologiczną, własnych developerów i własne patenty. Rączki mogą składać chińskie, ale pod "dyktando" Samsunga.

MyPhone zamawia u chińczyków gotowy "format" tylko pod brandem MyPhone. Całe oprogramowanie jest już gotowe na dany model, polskie jest tylko logo.

Różnica pomiędzy MyPhone a Samsungiem jest taka, że w bezpośrednio chinach można kupić pierwowzór modelu MyPhone, a Samsunga to co najwyżej podróbkę a nie odwrotnie ;)

Nie to żebym od razu był jakimś entuzjastą markowych modeli, ale takie są realia :)

Jeden z pierwszych smartfonów MyPhone model o nazwie Next posiada w sumie ok. 8 klonów i myślę że korzenie sięgają właśnie Chin :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hoage

Przeczytaj uważnie mój post a zwłaszcza początek. Napisałem części a tak jest, że większość jak nie wszystkie są robione w Chinach. Nic nie pisałem o tym który model jest pierwowzorem, także nic nie pisałem, że samsung bierze już gotowy produkt i daje jedynie swoje logo bo to nie prawda. Wystarczy przeczytać uważnie, możliwe, że mogło cię zmylić ostatnie zdanie bo nawyros użyłem słowa chiński telefon. Ale w tym temacie może się spierać co decyduje, że jest chińskie a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi