Skocz do zawartości
Elder86

INFO myPhone Infinity II LTE - Minirecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Co do aktualizacji w telefonach MyPhone to jest słabo. Jeżeli wydają aktualizacje, to głównie są to poprawki błędów. Co do aktualizacji do wyższych wersji androida to problem nie leży w samym myphone, tylko MTK, które nie udostępniają kodu dla telefonów oraz niezbyt "chce" im się robić nowsze wersje android dla danych modeli. Gdyby w Myphone były pakowane Snapdragony, to zapewne aktualizacje do nowszych wersji androida by wychodziły :P

Tak więc wątpię, że Android M będzie dla Infinity II LTE i ten 5.1 będzie "na stałe".

Co do samego tematu tego telefonu - kusi. Dual SIM z LTE na obu, 2GB RAM i nawet dobre CPU+GPU. Niestety mam dylemat co do tych aparatów... Ciekaw jestem jak dobre jakościowo będą te zdjęcia z tylnego aparatu porównując je do np. aparatu z Cube. Jeżeli nie będą rażąco gorsze, to całkiem możliwe że zmienię telefon na Infinity II LTE :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Aczkolwiek swojego myPhona kupiłem po "przygodzie" z Xperią E. myPhone pod względem jakości wykonania i płynności działania bije na głowę "markowy" telefon od Sony.
    na jednym z serwisow gsm byly swojego czasu testy porownawcze wlasnie infinity i sony E3, no i sony slabsze 

Warto kupić ten telefon w Biedronce? Jeśli coś się zepsuje, to jak to jest z serwisem? Wysyła się gdzieś? Czy do Biedry zanosi? 

warto bo taniej a to ten sam produkt co online w myphone 

a w razie problemow to albo do sprzedawcy albo na serwis myphone

ale boję się, że powiedzmy za rok od premiery telefon nie dostanie żadnej aktualizacji systemu i być może będzie posiadał jakieś błędy. 

obecnie infinity II dziala na androidzie 5.1 juz nienajnowsza wersja softu, ale w miare stabilna, a co bedzie za rok hmm nie liczylbym na aktualizacje do wersji 6, 7 czy 8 jak sie google rozpedzi, ale kiedys myphone aktualizowal soft chyba z 4.2 na 4.4, a bledy zwykle łatkami naprawiaja

. Co do aktualizacji do wyższych wersji androida to problem nie leży w samym myphone, tylko MTK, które nie udostępniają kodu dla telefonów oraz niezbyt "chce" im się robić nowsze wersje android dla danych modeli.

i to takze prawda, niestety producent podzespolow ma duzo do powiedzenia w kwestii aktualizacji, a ten niestety mowi niewiele

. Ciekaw jestem jak dobre jakościowo będą te zdjęcia z tylnego aparatu porównując je do np. aparatu z Cube

mowisz o Cube 16GB ? to juz wiekowy, wg mnie klasa aparatu w infinity II powinna byc wyzsza niz w tamtym modelu, niestety nie bedzie na poziomie tego z AXE LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

no widzisz, jeszcze tydzxien temu nie byl, to laczna sprzedaz z myphone i promocja w biedronce razem maja sens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Interesuje mnie ten model ze względu na wymienną baterię jak podaje Adam Łukowski z portalu #####. Sam jestem bardzo ciekaw kto produkuje ten model i pod jakimi markami jest on sprzedawany? Czy ktoś już się orientuje w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warhog

Pojawił się pierwszy mini-test i okazuje się, że matryca to 8 Mpix (chociaż zdjęciom brakuje ostrości). Antutu daje ponoć wynik 20k czyli nieco więcej niż Infinity LTE. 

e: Jednak jest 5 Mpix "Zastosowany Chipset to MT6735P. Aparat ma optykę 5.0Mpx, interpolowane do 8Mpx."

e2: No i okazuje się, że Antutu wskazuje MT6735M wbrew temu co twierdzi myPhone

Edytowane przez warhog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem porównanie wersji 3G i nowego II LTE tutaj:

Mocno odrzuca mnie ten wynik z antutu. To prawie 10k różnicy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Na dual sim pewnie nieźle baterie je :-), mam citytone z baterią 1500 i na dualu troszkę więcej je..

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszy mnie, że Infinity II posiada normalną, wymienialną baterię a nie jakieś klejone parszywe unibidy. Dlatego jeśli bym się zdecydował to kupię właśnie Infinity II. Do tego 2GB RAM i powinno śmigać aż miło abencharki szczerze mówiąc mam tam gdzei diabeł mówi dobranoc. Ważniejsza jest płynność działania a nie cyferki w jakimś tam syntetycznym teście. Muszę się bliżej przyjrzeć Infinity II bo zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qdlik

Mój właśnie odbywa pierwsze ładowanie. Jutro będę testował...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi