Skocz do zawartości
szafa81

Dyskusja nt. ROM'ów, Kerneli i Custom'ów na S4 Mini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy może ktoś udostępnić ostatni stockowy rom bez konxa do 9195 LTE? hotfile nie działa, linki z tematu Index nie działają :/

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz CWM i bedziesz chciał rootować to wgraj poprzez CWM install .zip najnowszy stockowy rom klik--> XXUBML1 z wyciętym knox'em i zmienionym kernelem poprawiąjącym DeepSleep

rom posiada wybór CSC na polskie XEO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak też uczyniłem, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jak w temacie jaki orginalny stockowy rom niebrandowany jest najlepszy na i9195?? chcialbym rowniez zapytac jak zmienic CSC bo mam EUR?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Ja mogę ci polecić http://forum.android.com.pl/f927/rom-gt-i9195xxubml1-377522/#post3210103 to jest jeden z nowszych na nasz s4mini możesz tam tez zmienić CSC na XEO specjalną apką tylko w tedy przywróci ci ust fabryczne ale coś za coś,ma usuniętego KNOX więc niema obawy,jest to stock - deodex,mam polecam wszystko chula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam pytanie jak zmienie csc to juz takie zostanie czy innym romem sie zmieni?A i jeszcze jedno ten rom co podajesz to jest stockowy mozna go pozniej aktualizowac czy nie?

Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thomb
    a ja mam pytanie jak zmienie csc to juz takie zostanie czy innym romem sie zmieni?A i jeszcze jedno ten rom co podajesz to jest stockowy mozna go pozniej aktualizowac czy nie?

1. CSC zmienia się odpowiednim programem - jest on w ROMie z tego postu, nie da się go zmienić romem, taki pozostanie. Region tym programem można zmieniać dowolnie, wiąże się to jednak z pełnym wipem za każdym razem.

2. Ten ROM jest zmodyfikowany, nie zrobi aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak zmienie csc na xeo i wgram sobie pozniej inny rom to xeo zostanie ?? bo wgralem niby rom polski XEO a i tak csc pisze EUR

---------- Post dołączono o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

dobra juz zrobilem ze mam xeo jaki czysty stockowy rom jest najlepszy na s4 mini z lte z jakiego kraju podacie moze linki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thomb

Tak jak napisałem romem nie da się zmienić regionu. Robi się to odpowiednim programem i pod rootem.

Jest jeszcze inna, ręczna możliwość, ale to dużo zabawy, także po rootem lub w trybie recovery.

Edit. Jednak podany powyżej ROM zmienia region na XEH (Węgierski)

Edytowane przez thomb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi