Skocz do zawartości
szafa81

Dyskusja nt. ROM'ów, Kerneli i Custom'ów na S4 Mini

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezam temat z pytaniem który cm 13 jest godny polecenia ?  Mam obecnie Aicp ale mam mieszane uczucia . . . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sebachuck15 i co jak ten nougat warto to instalować wnosi jakieś ciekawe funkcje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam nie jest zły. Nie różni się jakoś strasznie od Marshmallowa. Choć z szybkością jest chyba trochę gorzej. Moim zdaniem najlepiej potestować sobie samemu

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Z szybkością może być gorzej, bo to nadal wersje wczesne, w których mogą występować błędy. Jeśli telefon ma służyć jako narzędzie pracy do dzwonienia itp. to polecam zostać na 6.0. A jeśli nie, to warto sprawdzić co 7 wnosi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wolnej chwili może i sprawdzę choć na 6.0 jest spoko szybko  wszystko działa podejrzewam że 7 jeszcze mało dopracowany . . . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Wrzuciłem AICP 12.1 i śmiga. Aktualnie problemów brak, chociaż jak ktoś używana codzień telefonu i nie chce problemów, to polecam wrócić do poprzedniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żonie jakiś czas temu padła płyta główna w w/w telefonie. Skończyło się na kupnie innego (A3'17) z którego jest mega zadowolona, aczkolwiek chciałbym zrobić jej niespodziankę przywracając do życia jej stary telefon. Mam już na celowniku płytę główną ale ze stockowym firmware. Firmware la fleur różni się dość znaczenie interfejsem od zwykłego i pytanko - czy można wgrywać zamiennie te wersje na bądź co bądź identyczne hardwareowo płyty? Druga kwestia - skąd dorwać ten firmware w wersji la fleur?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi