Skocz do zawartości
szafa81

Dyskusja nt. ROM'ów, Kerneli i Custom'ów na S4 Mini

Rekomendowane odpowiedzi

dobra juz zrobilem ze mam xeo jaki czysty stockowy rom jest najlepszy na s4 mini z lte z jakiego kraju podacie moze linki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryspol

W jaki sposób zmieniłeś csc? Możesz opisać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryspol

dzięki

a co do romu to w tej chwili najnowsza wersja to I9195XXUBMK3

a tu masz wszystkie romy do GT-I9195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania czy ROM z tej strony Firmware archive | Samsung Updates a konkretnie oznaczony jako XEO - będzie nie brandowany i będzie miał w przyszłości automatyczne aktualizacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siege

Witajcie Panowie,

mam pytanie jak w temacie - jaki ROM jest najlepszą bazą pod CM11?

Ma w ogóle jakieś znaczenie? Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Bardzo mi się spodobał CM, ale muszę na chwilę wrócić do stockowego ROMU, żeby odzyskać dane z KIESa (da się tak?) i potem na bank znowu instaluję CM. Trochę szkoda mi pilota Samsung WatchOn, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testowałem (jeśli można to nazwać testem) w sobotę omnirom i carbon oba z androidem 4.4 na bazie CM i jednak powróciłem do stocka. na podstawowych ustawieniach procesora - bez podkręcania bo nie wiedziałem do ilu można bezpiecznie podkręcić - wynik w antutu mniej więcej taki sam jak w stocku. carbon ma dużo ustawień ale dużo jest niespolszczonych, ale większość ustawień dodatkowych można uzyskać przez WANAM lub GRAVITY na stocku. omnirom rwał mi połączenia WIFI nie wiem dlaczego. bateria na obu nie spadała jakoś szybko w czasie zabawy, ale jak już to bym instalował czysty CM11 zamiast się bawić w jakieś inne na jego bazie. będę na urlopie to może jeszcze jakiś przetestuję, a na razie stock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siege

Nie chcę się wymądrzać, bo jestem laikiem, ale widzę, że mam wpisaną informacje Wersja pasma podstawowego ....UBMJ7. Taki rom miałem poprzednio, więc jak rozumiem, na nim się nagrał CM, tak? Ma to w ogóle jakies znaczenie?

Przy okazji, jak wróciłeś do stocka? Przez Odina cały czas mi "abortuje" operację, przez CWM też się nie chce wgrać, a OTA Update Center w ogóle mi nie wykrywa w sklepie Play.

Podpowiesz coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem zrobiony backup w CWM. bez tego się nie bawie w zmianę romów alternatywnych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie s4 mini lte. Tlefon jest z brandowanym softem operatora (plusa) , który nie udostępnił jeszcze aktualizacji do Kitkata. Gdzie mogę pobrać działający i sprawdzony oryginalny, niebrandowany soft 4.4? Próbowałem wszystkie z SamMobile, ale nie zadziałały.

Telefon GT-I9195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi