Skocz do zawartości
pjanowski2540

Bateria do LG G4

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej baterii i ładowarce do niej? http://allegro.pl/bateria-lg-bl-51yf-z-ladowarka-do-lg-g4-bck-4810-i5675998496.html

Wgl to myślicie ze jest to oryginalna bateria i ładowarka od LG?

Wolę mieć baterię i od razu wymienić, powerbank odpada :/

Edytowane przez bartekc00
    Edytuję nazwę tematu, gdyż będzie to temat o bateriach do G4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na aliexpress głównie koledzy z rosji różnie oceniają,pojawiają się wzmianki o niskiej pojemności. Do dostania za 52-57zł z wysyłką. Ktoś nieźle zarabia a czas oczekiwania także długi. Nie liczyłbym na sporo dłuższy czas pracy,stawiam na godzinkę ekranu dłużej, po testach podobnych baterii 6000mah nie ma szału niektórzy kręcą 5h ( tak tylko tyle) ekranu przy pozostałej bateri ok 15-20%. Napisałem pm. Zdarzają się też opinie przy bateriach 6800mAh o czasu pracy rzędu "12 hours screen time" - nigdy w to nie uwierzę.  

Edytowane przez mariwydra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też myślałem. Podobnie miałem z S5  gdzie na tych niby powiększonych podróbkach nie było w zasadzie różnicy. Dopiero jak kupiłem powiększoną oryginalną Samsunga z dołączoną klapką to było widać że jest pojemniejsza.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o autora to jest to tzw "lg g4 battery charging kit" sprzedawany pod nazwą kodową BCK-4800 oraz BCK-4810- prawdopodobnie  pod tym drugim sprzedawany w uk. Najważniejsze aby był fabrycznie zapakowany. Odnośnie testów i wideo które prezentuje akcesorium - znajdziesz je w google wpisując kwestie "lg g4 battery charging kit".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcecie powiększyć baterię to Zerolemon jest sprawdzoną firmą podającą realną pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

testował ktoś może baterie od Mugen o poj. 6200mah? oplaca sie czy raczej nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialbym kupic oryginalna baterie do G4, czy polecicie jakis sprawdzony sklep?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi