Skocz do zawartości
pjanowski2540

Bateria do LG G4

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tu więcej pytań niż odpowiedzi, a też mam jedno odnośnie tego czy jakbym chciał kupić baterie o większej pojemności, to ma ktoś jakąś sprawdzoną aukcję, żeby mi telefonu nie uszkodziła lub trzymała mniej niż oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woleq

Zamówiłem właśnie, zobaczymy co z tego będzie.

[edit]

No i jestem po kilku dniach używania.

Wygodne jak dla mnie, gdy jestem w podróży, ładuję samą baterię a później zmieniam w telefonie.

Mały zgrzycik, mimo takiego samego oznaczenia bateria będąca w tym zestawie jest troszkę mniej pojemna, ma 2900 mAh.

W użytkowaniu taka różnica jest jednak nieodczuwalna.

Porównanie baterii (z lewej ta z zestawu, prawa z telefonu):

post-657-0-37915100-1470217080_thumb.jpg

Arek.

Edytowane przez woleq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam zamówienie oryginalnej baterii w serwisie LG. Można mailowo pod adresem bok.gsm(at)lge.com, wysyłka za pobraniem kurierem, całość 100,30zł.

Edytowane przez adidasik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zapytać, jak z 'oryginalnością' baterii na Allegro, czy ktoś kupował? Chciałem kupić, bo moja po ponad roku już ledwo zipie i zależy mi na oryginale, by za miesiąc się znowu nie wkurzać :)

http://allegro.pl/oryginalna-bateria-lg-bl-51yf-g4-d815-h818-optimus-i6171610606.html

http://allegro.pl/org-bateria-lg-bl-51yf-g4-h815-h818-g4-stylus-h630-i6203907122.html

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bomek

Wszystkie baterie na Allegro pomimo zapewnien sprzedawcow to podroby. Prawie idealne oryginaly. Kulowac tylko z serwisu LG. Musisz wybrac czy chcesz podrobke za 55 zl z wysylka czy oryginal za jakies 95 zl z wysylka. Podroby maja okolo 70% pojemnosci oryginalu

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak sie maja te baterie typu 8200mah z aliexpress? nie ma co sie w nie pakowac?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Nie warto. W najlepszym wypadku będą trzymać tyle samo, a najpewniej znacznie krócej niż oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seiken
    36 minut temu, dodektrn napisał:

a jak sie maja te baterie typu 8200mah z aliexpress? nie ma co sie w nie pakowac?:)

99% Chińskich akumulatorów do telefonów i nie tylko nie ma nawet 75% deklarowanej pojemności 

np akumulator Panasonic 18650 najlepszy jaki aktualnie jest na rynku ma deklarowana pojemność 3600 mah a czajna trustfire i inne badziewia deklaruja nawet 10000mah

a rzeczywista pojemność to max 1200mah

po za tym praktycznie nie ma szans nawet w oryginalnym akumulatorze uzyskać maksymalnych parametrów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241
    2 godziny temu, dodektrn napisał:

Taka bateria musiałaby być wielkości całego telefonu, żeby mieć taką pojemność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Albo być grubsza, z tym, że wtedy dodatkowa, szersza, klapka musiałaby być założona - coś jak te ZeroLemon dla serii Note.

Ciekawe jakby G4 wyglądał z taką klapeczką, nie mogę sobie go wyobrazić - ale cegiełka byłaby to spora...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi