Skocz do zawartości
pjanowski2540

Bateria do LG G4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ,Kupilem baterie nowke , Jakos ja formować ? I jak zalecacie ladować ? 15 >80 %  ? starac sie zeby calkiem nie padała czy jak . Pomocy mordki, dzieki wielkie z gory

Edytowane przez gruszka238

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

Baterii tych nie trzeba formowac i raczej nie powinno sie dopuyszczac do calkowitego rozladowania. Mozna je doladowywac kiedy sie chce. 

@gruszka238

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Kupiłem miesiąc temu BlueStar'a baterię, niby 3200 na opakowaniu, zobaczymy ile wytrzyma, ale póki co muszę przyznać że nieznacznie, bo nieznacznie ale o tą godzinę średnio telefon trzyma lepiej.

Po miesiącu mogę śmiało napisać że bateria to BUBEL, CHŁAM, PADŁO TOTALNE i nazwijcie sobie to po swojemu. Bateria już delikatnie napuchła, a w programie AccuBattery pokazuje 1535, czyli połowa z zakładanej pojemności. 

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!

Kupiłem nową oryginalną baterię i pojawia się dziwna sytuacja polegająca na podnoszeniu naładowania baterii samoczynnie, zauważyłem to przy komunikacie o 15% baterii, pojawił mi się raz, wyłączyłem go, po czym po chwili słyszę że pojawił się ponownie. Na wykresie baterii widać że pare razy procenty zamiast spaść to podskoczyły o ten 1-2% w górę. Jak myślicie, bateria się musi skalibrować, czy jakaś wada ? Dodam że baterie mam od godziny góra :)

Edytowane przez bbodex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie można kupić prawdziwy oryginał?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s

Bok lg napisz na czacie lg wyslą ci email do boku i tam można zamówic z serwisu lg baterię nową orginalną

12 godzin temu, grzybek24 napisał:
    Gdzie można kupić prawdziwy oryginał?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem na allegro za 49,90 , niby orginał, po 6 msc spuchla, bede pisal o wymiane albo zwrot kasy,  Ktos poleci cos dobrego ? moze ktos trtafil jakąs dobra.pozdro i z gory dzieki

a i jeszcze sie sam tel resetuje , włozylem stara bateria przy stanie bateri  80 % bateri po resecie spada do 50 40%,za kazdym resetem co raz mniej, na tej spuchnietej wylaczy sie przy 50 i spadnie do do 5 10 max , jak lezy bez uzytku to dziala .

Edytowane przez gruszka238

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez masz rozwiazanie, kup w serwisie oryginal i nie bedziesz mial problemow.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kolegów,

czy ktoś z was kupił/testował zamienniki baterii do G4? Jako, że w sieci chyba każda dostępna to podróbka a w serwisie zażyczyli sobie 125zł za baterię, chciałbym zapytać, czy warto kupić zamiennik? Niech nawet nie ma te 2500mh zamiast deklarowanych 3000 tylko żeby była sprawna a nie puchnąca po tygodniu albo bez napięcia.

Jakieś doświadczenia ? 

https://swiatbaterii.pl/baterie-do-telefonow-lg/34079-bateria-green-cell-bl-51yf-do-telefonu-lg-g4-h630-h815.html

Ta podobno była dobra tylko że już niedostępna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi