Skocz do zawartości
nofearx

Jaką baterię do naszego miniacza kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bateria w moim modelu jest już trochę zużyta, trzyma dobrze wyższe wartości, ale niekiedy potrafi ulecieć, generalnie to chętnie kupiłbym "nową" no ale właśnie...

Co wybrać?

Zamiennik? "Oryginał" z datą (oficjalna bateria nie ma daty produkcji)?

Zagłębiał się ktoś w temacie? A może miał podobny problem i podzielił by się spostrzeżeniami?

Kupował z was ktoś tą za 50+zł? Faktycznie oryginał czy jednak ściema i szkoda było kasy?

Wszelkie opinie mile widziane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że nikt mi nie odpowiedział, sam zdam mini-relację.

Mój model ma jakieś 20+/- miesięcy, z baterii jestem w stanie wyciągnąć na jednym dniu MAKS 3h15min SoT.

Widziałem na internecie osoby, co są w stanie wyciągnąć więcej więc zaryzykowałem trzy dychy.

Kupiłem taki o to zamiennik
    http://allegro.pl/premium-bateria-samsung-i9190-i9195-galaxy-s4-mini-i5217262594.html
    Dlaczego zamiennik? Było parę pozytywnych opinii o firmie, + "oryginalne" w chodzą w podobnej cenie.

Testy?

Bateria to shit, jest minimalnie słabsza (ale zauważalnie) od zjechanej Samsungowej.

Tak więc
    Nie polecam PREMIUM BATERIA SAMSUNG BLUE STAR

Jak ktoś chętny na sponsoring "oryginału" za 70+zł to chętnie przetestuje też ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i warto dodać, że jak masz zamiennik to nie ma też NFC, bo antena jest w baterii w samsungach, warto pamiętać jeśli ktoś płaci zbliżeniowo telefonem lub korzysta z tagów NFC 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Także rozważam zakup baterii. Ostatnio przeglądając oferty internetowe natrafiłem na baterie o sporo większej pojemności (2x, 3x od standardowej) do których dają specjalną klapkę. Ktoś ma takie cudo, lub miał? Warto to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi