Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem wygląda następująco.

po próbie wgrania kdz przez lg flashtool niestety coś się zacięło przy instalacji i telefon utkwił mi na fastboot mode. Nie mogę wejść ani w hardreset ani download mode.

próbowałem wgrać recovery od nowa lecz wywala mi błąd w konsoli na kompie "FAILED (remote: unknown command)". Ktoś ma jakiś pomysł jak ożywić telefon czy liczyć mogę już tylko na serwis który telefonu może mi nie przyjąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo co powyżej, pomożecie?

Zdjęcie
    jx8SA7u.jpg

Edytowane przez Blady_12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem. Telefon zbrickowany, wszelkie próby wgrania ROM'u kończą się tym, że telefon nie jest wyszukiwany, a to dlatego, że nie da się wejść w Download Mode.
    Ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wgrałem sobie KingRoota po czym poużywałem z godzinę telefonu, wyłączył się i mam to za każdym razem gdy go chcę uruchomić. Proszę o pomoc !

http://scr.hu/2fr1/x832o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Próbowałem zainstalować xposed metodą z działu romy i modyfikacje, wszystko poszło w porządku ale po restarcie telefon zatrzymuję się na logo. Starałem się wskórać coś hard resetem ale nic to nie dało a kiedy chciałem instalować rom na nowo po podpięciu telefonu do komputera i wejscia w tryb download mode pasek postępu firmware update stoi na 0%. 

EDIT: Na szczęście dziś się udało i postawiłem system od nowa

Edytowane przez Freestyler92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z telefonem lg spirit 4g lte, po instalacji xposed telefon nie odpala, download mode działa, ale oprucz tego nic więcej. Komputer nie wykrywa telefonu próbowałem na 5 pc'tach i nic. Proszę o jak najszybszą pomoc. Ps:Próbowałem zaflashować do orginalnego kdz ale tak jak mówiłem PC nie wykrywa telefonu.

[Dodano: 20 kwiecień 2016 - 22:44]

Naprawdę proszę o szybką i fachową pomoc, wystarczy żeby PC widział telefon dalej sobie poradze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@Dominik Nowak_393984

Telefonu nie wykrywa w ogóle czy jest widoczny w jakikolwiek sposób w menadżerze urządzeń? Sterowniki zainstalowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Wgrywałem soft z tego poradnika: http://forum.android.com.pl/topic/238931-wgrywanie-fabrycznego-softu-kdz/page-1, wszystko szło dobrze. Lecz na sam koniec wywaliło kilka errorów i telefon uruchomił się od nowa i ciągle leci animacja LG. Wie ktoś może co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@22shots wgraj flashtoolem soft jeszcze raz po prostu tel złapał bootlopa :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi