Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem od kolegi LG Spirit do próby ożywienia . A więc sprawa wygląda tak podczas oglądania YouTube wyskoczył błąd Apps Watchdogs Bark! Na drugi dzień gdy go dostałem telefon wibrował pokazywało się logo LG teraz zero oznak życia . Próbowałem wejść w tryb downaload lecz telefon nie reaguje na żadne przyciski jak i na podłączanie pod komputer. Wcześniej jak polezal trochę bez baterii udało mi się go wprowadzić w owy tryb lecz LG Flesh tool zawieszał się gdy próbowałem wgrać softa. Moje pomysły się skończyły by go ożywić więc piszę tutaj może akurat ktoś miał podobnie . Dodam jeszcze że gdy podłączę go pod ładowarkę dioda się nie świeci i również nie daje oznak życie 

received_1465403743569876.jpeg

Dodana zawartość

Telefon po grzaniu procesora zaczął wchodzić w dowlnaload mode lecz wyskakuje Watchdogs ponownie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Karol Mrozowski_292461 Jak na moje to nie ma co już go ratować. Ewentualnie jeszcze raz wygrzać, albo wymienić płytę jeśli Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuje dziś jeszcze raz bo uruchomił się po naprawie softu. A przy próbie wgrania softu LG Flash Tool wyskakuje mi błąd z administratorem szukałem rozwiązania lecz nic nie pomogą , ściągałem różne softu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrob mu moze wipe do tego, trzymasz klawisz sciszania glosnosci + power jak sie pojawi logo lg to puszczasz na chwile power i wciskasz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z LG Spirit. 

Robiłem aktualizacje oprogramowania, wszystko niby ładnie, gdy telefon się zresetował, już się  nie włączył. Przez kilka godzin pojawia się tylko logo LG. Próbowałem zrobić hard reset ale nie działa. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dostałem od znajomego telefon  LG SPIRIT H440n  który nie chce się włączyć natomiast jak podepnę pod ładowanie to pokazuje się taki obrazek.

Moje pytanie czy jest to problem z software/hardware

Za wszelka pomoc będę wdzięczny.

EDIT:

Telefon odratowany problem z softwarem  odzyskany dzięki LGMobile Support Tool.

Ale to nie konic nie można wyłączyć  telefonu chyba uszkodzony jest przycisk POWER bo nie reaguje na nic. Natomiast Klawisze Up oraz DOWN działają pytanie czy to wina TAŚMA przycisków czy coś na płycie?

DSC_0033.jpg

Edytowane przez Kim-Kolwiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upgrade:

Jeśli Klawisze Up oraz DOWN działają a nie chodzi POWER to trzeba kupić  TAŚMĘ przycisków nie jest to problem na płycie głównej !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, trafił mi się pacjent LG Spirit, który się włącza, ale po chwili wyskakuje niebieski ekran Subsystem Crash wcnss Wgrałem mu kilka różnych oprogramowań (Download mode działa), jedynie na v10f udało mi się go uruchomić, ale nie działa moduł WiFi. Przeszedłem całą procedurę z 

Niestety po wgraniu v20b przez TWRP znów niebieski ekran. 

Macie jakiś pomysł, czy jeszcze jest on do uratowania, czy już kosz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A test pamięci robiles ? Cos wygląda na to ze jest padnieta

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wykonać taki test? Zastanawia mnie ten brak Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi