Skocz do zawartości
nesiasps

info Jakie szkło na wyświetlacz? Opinie/pytania/porady

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że każdemu z was szkło naklejone na tył telefonu odstaje na środku w miejscu wypuklego napisu SONY? szukałem szkła z wycietym miejscem na napis producenta ale niestety nie ma takowego.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Nikt nic nie powie? ;)

Edytowane przez patrikos23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

A do mnie dotarło dziś pocztą etui i szkło z poniższej aukcji. Etui jest fajne, silikonowe,cienkie, dobrze dopasowane (oczywiście mogłoby być lepiej ale cena jest jaka jest :P) Szkło jest ok, równo docięte przy czy mogłoby być o milimetr szersze wtedy idealnie pokrywałoby cały ekran. Niemniej jestem bardzo zadowolony z zakupu. Cena (w moim wypadku 12,50 zł) nie wymaga komentarza, nie można za nią oczekiwać cudu, ale jest lepiej niż się spodziewałem :P

To szkło, o którym pisałem kilka miesięcy temu za 12,5 zł (z wysyłką) właśnie dziś pokazało, że jest warte kilkaset złotych. Z5 wypadł mi z rąk i z impetem upadł plackiem (ekranem do dołu) w windzie. Szkło pękło, ekran jest cały! Zamawiam następne :)

Sony Xperia™Z5

Edytowane przez borkson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma reguły na to ile dacie za szkło i jakiej jest firmy :) ja swojego czasu miałem Nillkiny za 40 zł a od czasu do czasu mam chińskie szkiełko za 2 zł i ostatnio bez problemu uratowało mój były Z2, po upadku na nartach. Szkło hartowane rozbilem w mak a wyświetlacz bez najmniejszej ryski :) także takie za 2 zł czy za 40 nie ma różnicy. Wszystko zalez ly od tego jak upadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie nie ma znaczenia jakie szkło wszystko zależy jak telefon upadnie. Miałem Z, Z1, Z3 i Z5 obecnie XZ każda upadła oprócz tej ostatniej żadna nie miała szkła tylko jakieś etui a i kilka razy nawet bez i nic się nie stało. Wszystko zależy od szczęścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Owszem. Ja np na początku miałem tylko folie tel spadł EKRANEM na akurat wystający kamień.. Folia się wgniotla a na ekranie lekki ślad

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi