Skocz do zawartości
Lama_Bojowa

rom [OFFICIAL] CyanogenMod 13.0

Rekomendowane odpowiedzi

Od godziny mam zainstalowanego CM 13 i jak na razie nie widzę nic co mogło by sprawiać problemy,co prawda przeglądarka w telefonie ale co tam mam przynajmniej na razie na jej miejscu zainstalowaną Chrome,druga sprawa nie robiłem Full Wipe zainstalowałem tylko Gapps nano i poczekałem aż system się uruchomi.

Jak na razie system działa stabilnie nie i nie musiałem instalować wszystkiego od nowa ;)

Edytowane przez marys33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja jest już dostępna w #1 poście!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nowego w tej nowej wersji szczerze mówiąc. Głośność połączeń głosowych nadal charczy, przeglądarki raz chodzą raz nie, karty sd jako tako nie ma, trzeba szukać po katalogach systemowych, w poziomie nadal jest problem z statusbarem.

Połączony post:

Od godziny mam zainstalowanego CM 13 i jak na razie nie widzę nic co mogło by sprawiać problemy,co prawda przeglądarka w telefonie ale co tam mam przynajmniej na razie na jej miejscu zainstalowaną Chrome,druga sprawa nie robiłem Full Wipe zainstalowałem tylko Gapps nano i poczekałem aż system się uruchomi.

Jak na razie system działa stabilnie nie i nie musiałem instalować wszystkiego od nowa ;)

Masz problemy takie jak ja w/w ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co czytalem to jest naprawione tylko dzialanie dwoch kart sim w modelu dual sim

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nowego w tej nowej wersji szczerze mówiąc. Głośność połączeń głosowych nadal charczy, przeglądarki raz chodzą raz nie, karty sd jako tako nie ma, trzeba szukać po katalogach systemowych, w poziomie nadal jest problem z statusbarem.

Połączony post:

Masz problemy takie jak ja w/w ?

A więc tak poza problemem z przeglądarką systemową żadnych innych problemów które podałeś wyżej nie mam,rozmowa przez telefon jest wyraźna bez żadnych charczeń w słuchawce.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę nie rozumiem tego schematu. Niby system ten sam, jedną paczkę się flashuje, a jedni mają tak, a drudzy inaczej.

:facepalm2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hust

Czy probowaliscie zainstalować Xposed?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

podobno działa (xposed v78 sdk23 arm dedykowana dla 6.0)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-362432-1449269187,0257_thumb.png

Xposed działa :-)
    Jak by ktoś miał jakieś pytania to odpowiem. Na razie jest to mój podstawowy system - zastąpił CM 12.1, jak dla mnie działa płynniej, jest parę bugów, ale nie przeszkadzają mi one w użytkowaniu telefonu. Jak na betę to system działa rewelacyjnie :-D

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Edytowane przez ArEk335
    Zdjęcia umieszczamy w SPOILER TAG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak działa gps i bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi