Skocz do zawartości
TomSy

Jakie okulary VR do edge plus?

Rekomendowane odpowiedzi

@@konoo

1. Instalujesz np. Package Disabler(Ja używam wersji PRO). (UWAGA NIE UŻYWAĆ OPCJI AUTOMATYCZNEGO WYŁACZANIA BLOATWARE - podobno potrafi zbrickowac fona)

2. Wyszukujesz Gear Vr Service i go mrozisz.

3. Ściągasz sobie dowolne aplikacje do odtwarzania filmów(Kodi, AAA VR Cinema, Vr Player.... itd.. itd.. Ja polecam AAAVR Cinema bo odtwarza zarówno filmy SBS jak i HOU)

4. Udostępniasz na swoim PC jakiś folder gdzie wrzucasz filmy(również 3d)

5. Instalujesz es file explorer klikasz zakładkę LAN i mapujesz folder z PC  mając trelefon w tej samej sieci wifi

Jest też kilka innych sposobów na odtwarzania filmów "po sieci" ale dla mnie ten najszybszy.

Co do jakości... nie powala ale nie spodziewałem się czegoś mega, mając film w dobrej jakości spokojnie można po chwili zapomnieć o lekko widocznej siatce pikseli.

Jak na razie mam za sobą kilka seansów filmowych i na pewno kolejne przede mną(360gb filmów czeka na dysku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

@up

a kolego jak odtworzyć z dzwiękiem na sofcie oculus?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja się trochę bawię i konwertuje filmy do mp4. Ale testuje pewne rozwiązanie jak się uda to opiszę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino

Czy ktoś kto nosi okulary może się wypowiedzieć na temat tych okularów? widzę bez okularów całkiem spoko ale mój poważniejszy problem to astygmatyzm i głównie dlatego wole ich używać bo widzę w hd :D

Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wieri

Cześć wszystkim,

Kupiłem S6 edge + wraz z googlami SM-R322, dzisiaj po raz pierwszy zabrałem się do zabawy googlami i już na samym początku napotkałem problemy..

Mianowicie, chcę odtworzyć video nagrane moim telefonem, oculus widzi pliki, ale po włączeniu jest tylko sam dźwięk a nie ma obrazu (jest pasek odtwarzania itp. itd.).

Próbowałem już z różnymi rozdzielczościami nagrania i nadal nic, format to mp4.

Ma może ktoś z Was jakiś pomysł, jak temu zaradzić?

Edit: Da się je odtworzyć, ale tylko z appki Galeria.

Edytowane przez Wieri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@BlueBlazer A CZY JA PISAŁEM,ŻE BĘDĘ MIAŁ OBRAZ 4K CZY ŻE WYŚWIETLA MATERIAŁ 4K(na ekranie 2K)A TO NIE TO SAMO! Zesztą to nie jest na temat.

NIE nie odpowiada mi wrzucanie plików w tak małą pamięć jednak nie zmienia to faktu ,iż to możliwe.I absolutnie się nie napalam jak to ująłeś.Widzę realia i już wcześniej pisałem o pikselozie.Dlatego moje vr powędrowały na aukcje.

Wszystko o czym piszemy jest spowodowane ograniczeniami sprzętowymi.

I wracając do meritum-każde okulary do VR pokażą mankamenty obrazu.Takie są fakty.Okulary same w sobie są lepsze i gorsze.Miałem już trzy różne modele i niestety każde pokazują to samo. :D

[Dodano: 01 marzec 2016 - 00:43]

Skoro korzystałeś z różnych okularów jakie byś polecił w niższej cenie niż samsungi, ewentualnie w których obraz jest najbardziej ostry ,bo pikseloza jest i narazie tego nie przeskoczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam do was pytanie czy warto kupować VR? Czytałem różne wypowiedzi i mam mieszane uczucia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić do oglądania filmów na necie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi