Skocz do zawartości
kospan

INFO myPhone Q-Smart LTE - Minirecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

A superus wgrał ci się bez problemu bo ja jakoś nie mogę go zainstalować

Do czego ci jest potrzebne SuperSU jak masz KingRoot? Instaluje się automatycznie przy rootowaniu i tak samo możesz w nim zarządzać prawami roota jak w SuperSU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się z tym uporałem

Wysłane z mojego myPhone Q-Smart LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez matrix567

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rude

Mam ten smartfon od kilku tygodni i pragę się z wami podzelić bardzo nietypowym odkryciem. Oglądałem dokładnie tego Q-smart LTE i zauważyłem że ma on diodę powiadomień z tym że normalnie na ramce nad ekranem jej nie widać, za to jak się zajży do gniazda mini jack to widać że na płycie główniej zamontowana jest dioda która mryga. Gdy dostanie się sms lub e-mail to na zielono a jak bateria jest słaba to na czerwono .

Tu jest mój film któy zrobiłem dziś by pokazać że Myphone zapomniał że można mieć fajny i praktyczny dodatek do powiadamiania o różnych

zdażeniach na smartfonie

https://youtu.be/NDHRJrMbYy8

Dodałem krótki opis tego smartfona

https://youtu.be/VnfiG7RD65E

Edytowane przez Rude

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się z tym uporałem

Wysłane z mojego myPhone Q-Smart LTE przy użyciu Tapatalka

Czy zna kto sposób na zmianę systemowego Recovery na ClockworldMod lub TWRP ?

Edytowane przez tomwie6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telefon od 2 miesiecy i nie narzekam na niego. Brakuje mi w nim tylko pamięci wbudowanej. W danych technicznych stoi że ma 8GB wbudowanej a pokazuje mi 518 mb. Ma ktoś tak u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem ten telefonik i mam problemy z GPS na Automapie gubi zasięg,często się wiesza,czy ktoś z was ma podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników posiada soft do tego modelu lub wie skąd można go ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to tylko mój egzemplarz, czy podstawowy aparat jest fatalny? Nie żebym oczekiwał nie wiadomo czego, ale trudno nim w ogóle zrobić ostre zdjęcie. A ponoć autofocus jest jednym z atutów tego telefonu. Już aparat z przodu obudowy robi bardziej szczegółowe zdjęcia.

http://i.imgur.com/2JnUn0L.jpg (5Mpix) vs. http://i.imgur.com/R7rs2pA.jpg (front 2Mpix)

----POŁĄCZONO----

Podbijam, bo znacząco zmieniłem treść poprzedniego posta.

Edytowane przez Ricco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten telefon od paru dni i można powiedzieć , że jest niezły. Ma niedociągnięcia ale cena za niego mówi sama. Mam parę pytań:

1. tak jak Qdlik pytam się o to czy można ustawić aby na głównym ekranie pojawiły się procenty naładowania baterii,

2. czy zna ktoś sposób na zmianę systemowego Recovery

3. w jaki sposób można uruchomić Recovery dla tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@internet.jerzy Przytrzymujesz Volume Up + Power (trudno mi powiedzieć jak długo, musisz sam wybadać), na ekranie pokaże się androidowy ludek z napisem "brak polecenia", wciskasz przycisk Home i jesteś w recovery

Szukam po internetach zamiennika stockowego recovery, ale póki co bezskutecznie. W ostateczności trzeba będzie chyba skompilować samemu. Szkoda, że nigdy jeszcze tego nie robiłem :P

Procenty naładowania baterii włączasz w Ustawienia > Bateria > przełącznik Procent naładowania

Edytowane przez Maktare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi