Skocz do zawartości
kidler

ROM Asus Zenfone 2 aktualizacje - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

gruniu

Dziwię się ze nikt nic nie pisze. Pojawiła się nowa aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało kogo już ten telefon interesuje, Asus klientów ma w d. więc i klienci Asusa mają w tym samym miejscu. Społeczność już od jakiegoś czasu umiera. Aktualizacje jedno naprawiają, a pięć innych rzeczy psują. Albo pojawi się w końcu sprawny Android 6 albo niedługo w ogóle nikt nie będzie pamiętać, że taki model w ogóle istniał

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

Widze, że zf2 ci nie pasuje. A mi wręcz odwrotnie.

Kamera jest słaba, ale reszta ok. Jak kogoś stać, to kupuje Samsunga s7 Edge. Ale ja nie wydam ponad 3 tys za tel.

Jeszcze raz się zapytam: gdzie co użytkownicy, którzy najbardziej krzyczeli, że nie ma aktualizacji.

Gorgoroth proszę nie odpisuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

NIe ma aktualizacji, dalej jej nie ma. Miała być do końca czerwca a mamy końcówkę sierpnia a Marshmallow'a dalej nie ma dla ZF2. Żenujące że tyle czasu trwa wprowadzenie stabilnej wersji systemu gdzie inni producenci potrafią udostępnić aktualizację w ciągu 2-3 miesięcy od premiery nowego androida. Lada moment będzie 7.0 a wciąż flagowy model Asusa dalej ze starą wersją systemu.  Osoby przymierzające się do zakupu ZF3 powinny się poważnie zastanowić - jeśli nie zależy im na szybkich aktualizacjach ok.

Obecnie używam pierwszej bety MM i wszystko działa ok poza mruganiem ekranu i czasami rozłącza mi karty sim. Co ważne fb i messenger działają poprawnie natomiast na lolipopie obie aplikacje od razu się wyłączały. 

W związku z tym ze używam starej wersji beta, zapisałem się do beta testów ponad tydzień temu i jak do tej pory nikt nie akceptował mojego członkostwa i nie mogę uaktualnić do nowszej wersji a już jest beta 3. 

Edytowane przez kidler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witka, wpadł mi ZenFone w łapki w rodzinie celem usprawnienia / personalizacji. Z kontem google poradziłem, pojawiły się kontakty oraz imail itd. Jednak właścicielka szybko z tego konta zrezygnowała. Powodem było to że smartfon ciągle wydawał z siebie dźwięki - po prostu informował o wszystkim :) ! Po rezygnacji z tegoż konta pikanie 'ustało' ale kontakty wpisała ręcznie (szalona).

Druga sprawa to smsy, wysyłane z polskimi znakami a odbierane bez pl!

Jako że temat ogólnie o Aktualizacjach to podam co jest co:

Teraz system:  13.0.4.76 - 20161121,

pojawia się zaktualizuj do 13.0.6.43,

Asus X007D, Andek 6.0.1

I co dalej:

1) aktualizować?

2) da radę ustawić konto google bez powiadomień, te dźwięki?! i czy wiadomości smsm to tylko przez Messenger?

3) te sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upss!

Co dawać wszystkie aktualizacje jakie są, chyba nic nie zepsuję ze stabilności?

Jest szansa na andka 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi