Skocz do zawartości
KAMIKAADZE

Uchwyt magnetyczny do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś wrzucić fotkę jak wkleiłeś płytkę w skórzanej klapce ? Działa ci NFC? bo często korzystam z płatności telefonem.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

@KAMIKAADZE to zbędny bajer jak dla mnie w wielu powodów. Jeśli uchwyt będzie za krótki może wypadać przy nierównej nawierzchni. Zimą często ogrzewanie daję na pasażerów więc tel będzoe dostawać dodatkowe ciepło. Wolę pozostać przy naklejanej przy szybie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że ja nie chcę taki w kratkę nawiewu.Zamówiłem inny przyklejony do deski na taśmie 3m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

@KAMIKAADZE twój wybój. Jk kupowałem auto babeczka miała takie coś na desce. Ciężko było to zdjąć i cały czas widać ślad słońce swoje robi. Jak już o słoścu wspomniałem to w lecie duże prawdopodobieństwo, że pod ciężarem telefonu  klej nie utrzyma tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utrzymie, widziałem u znajomego w aucie. Na dwóch takich to tablet miał zamocowany. Zależy mi na szybkim przyczepianiu i odpinaniu telefonu. miejsce stałe gdzieś się znajdzie.Sam napisałeś że ciężko było to zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 6.01.2017 o 12:19, KAMIKAADZE napisał:
    Mógłbyś wrzucić fotkę jak wkleiłeś płytkę w skórzanej klapce ? Działa ci NFC?

Tak, NFC działa bez przeszkód (choć z płatności już nie korzystam - jednak kartą jest prościej i szybciej). Foty poniżej - bateria w G4 ma wgłębienia i to do nich nalezy dopasować płytkę - wtedy plecki nie odstają i NFC działa (bo styk działa).

Spoiler

d9e9c741ddef693f4314892fb949112e.jpg

Spoiler

d9e9c741ddef693f4314892fb949112e.jpg

Spoiler

66c70854b18ed1bc3c594d40448cdb62.jpg

Co do samego uchwytu iOttie - IMHO nie dość, że jest wygodny (szybko i łatwo przyczepia się i zdejmuje telefon), praktyczny, nie zasłania widoku, to jeszcze jest całkiem ładny i dopasowuje się do samochodu. Nie wiem, jaką masz deskę w furce, ale ja jestem zadowolony.

Spoiler

f15ef5a3c5bf5bbd63578df539ac7b88.jpg

Koniec ze strasznymi przysawkami na szybie! :D

Pozdro.,
    MxW.

Wysłano z H815 za pomocą Tapatalk2.

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A proszę o wypowiedź kogoś, z doświadczenia. Używam tylko skórzanych plecków, bez żadnych dodatkowych etui.
    Są one dość wypukłe, na dodatek jeszcze szwy zmniejszają możliwość dobrego przylegania do takiego uchwytu.

Czy używał ktoś magnetycznego uchwytu bezpośrednio ze skórzanymi pleckami? Jak z przyczepnością nie odpada telefon na dziurach?
    Mieszkam na wiosce gdzie drogi wołają o pomstę do nieba więc zastanawiam się czy telefon nie będzie odpadał od uchwytu.
    Prosze o wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka z wypukłymi pleckami i te szwy. Próbowałem coś zdziałać z tym, ale zrezygnowałem.
    Musiałby być mocniejszy magnes , a nie chce ryzykować uszkodzenia pamięci bądź baterii lub wyświetlacza.. Nikt do końca nie stwierdził jaki wpływ ma pole magnetyczne na nasz sprzęt Kupiłem zwykły uchwyt.
    Chociaż niektórzy sobie chwalą. Patrz post wcześniej.
    Tapatalknięte taptusiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sei

Od ponad pół roku używam uchwytu magnetycznego Spigena. Z plastikową obudową telefon trzyma się solidnie, posiadam też obudowę z czerwonej skóry i ona nie trzyma się tak dobrze, jak ta plastikowa. Nie twierdzę, że sama odpada, ale jednak różnica jest. Przy jeździe po nierównych drogach i podłączonej ładowarce i aux telefon potrafi się przesunąć, delikatnie obrócić, ale nigdy nie odpada. Bez względu na to nie wróciłbym już do  tradycyjnego uchwyty montowanego na  szybie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi gasnie telefon jak przyloze do magnesu i nic nie dziala lepiej kupic normalny uchwyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi