Skocz do zawartości
shail

Jaki telefon po Nexusie 5?

Rekomendowane odpowiedzi

Kornat

Siemanko ziomeczki. 

Dopadła mnie tragedia z moim N5. Jako posiadacz od ponad 3 lat byłem z niego bardzo zadowolony masa romów, szybkość działania. Nawet uratowałem go kilka razy przed brickiem. 

Niestety nadszedł jego czas. Drugi ekran padł. Aktualnie po włączeniu zaczyna wariować sam gdzieś klika coś się dzieje z kolorami itp.  Bateria druga rewelacji nie ma żadnych. Trzeszczące oba głośniczki. Mikrofon padł.  Złącze usb tylko ładuje nie ma możliwości przesyłania plików. Bardzo dużo przeżył i jego czas się skończył niestety.

Potrzebuję rady w wyborze nowej słuchawki. Przejrzałem cały wątek i wybrałem kilka modeli. Używane wchodzą jak najbardziej w grę. Nawet wolałbym bo można czasami wychaczyć perełki jak ja mojego nexa wychaczyłem za dość przyzwoitą cenę. 

Rozmiarowo mniejszy lub nie wiele większy od N5. Duże wsparcie deweloperskie. W miarę świeży żeby był. Cena za używany tak maksymalnie 900 zł. 

Żaden ios nie wchodzi w grę (nienawidzę tej firmy bo to syf). 

Zastanawiałem się nad OP3T ( trochę duży 5,5 cala ), Mi5 (ale to tak w ostateczności), Moto Z (ale bateria 2600 :/ i ogromna jest ale ładna) nexusem 5x ale ten design mnie trochę odstrasza :/ , Huawei P9 ale jak tu piszecie że prawie brak wsparcia to ciężko, I tak trwam od kilku dni na huawei Y360 ale ileż można ? 

Macie jakieś inne ciekawe propozycje ? W nexusa 5 nie chcę już ładować więcej kasy. i potrzebuję zmiany na coś szybszego aby żadnego regresu nie zaliczyć. 

Z góry dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi