Skocz do zawartości
shail

Jaki telefon po Nexusie 5?

Rekomendowane odpowiedzi

Sam KNOX to luzik, są były i będą metody na jego obejście

Co masz na myśli obejście knox? Przywrócenie flagi 0x0? Jeśli tak to podaj jeśli możesz jakieś większe info, bo byłem pewien, że to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

@up

Procedura przywracania KNOX'a na 0x0 nie była jeszcze do tej pory nigdzie opisana, bo jak przypuszczam potrzeba ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie łamania zabezpieczeń (chociaż pewnie są osoby które dały by radę to zrobić). Miałem na myśli zrootowanie tak, żeby nie nabiło KNOX'a - np Kingroot :) Coś w stylu full stock + root.

Edytowane przez snuffek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o przejściu na Moto X Play, ale tam nadal Andorid 5.0. Nexus 5x nie jest natomiast wart pieniędzy, które sobie za niego życzą. Oczywiście można kupić na aukcji za 1400zł, ale bez gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

To jest chyba największy problem. Żeby mieć lepszy aparat czy czas pracy na baterii nie trzeba dopłacać aż tak dużo po sprzedaniu nexusa. Ale jeżeli ma przy tym ten telefon chodzić tak szybko jak nexus to robi się już kwota ~2k zł. Po prostu nie ma aktualnie godnego następcy nexusa 5 który oferował by poprawę w potrzebnych kwestiach zachowując tak atrakcyjną cenę jaką miał N5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@@shail

Redmi 3, zakładajac, że wyjdzie na niego CM13. Snapdragon 616 podejrzewam, że będzie podobnie chodził jak 800.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Mi się podoba S6. Nie sądziłem że tak powiem o jakimś telefonie z serii galaxy, ale jednak. Design wyjątkowo przypadł mi do gustu. Może za jakiś czas, kiedy wyjdzie S7 ceny S6 będą dla mnie bardziej znośne. No i jeżeli dostanie aktualizacje androida do wersji z końca b.r.

Edytowane przez shail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

Ja myślałem też dość poważnie o Xperii Z5 i OnePlus 2. Bardziej w sumie skłaniał bym się OnePlus bo customy się na niego pojawiają. Ale Xperie Z teraz biorą udział w testach nowych wersji jak Nexusy, więc aktualizację podejrzewam że często będą się pojawiać...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Mi się podoba S6. Nie sądziłem że tak powiem o jakimś telefonie z serii galaxy, ale jednak. Design wyjątkowo przypadł mi do gustu. Może za jakiś czas, kiedy wyjdzie S7 ceny S6 będą dla mnie bardziej znośne. No i jeżeli dostanie aktualizacje androida do wersji z końca b.r.

A w ręce go trzymałeś? Ślizki taki, że szok. A jak się palcuje...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój N5 ma 3 wady: pęknięty ekran, niedziałający mikrofon i szybko rozładowującą się baterię. I teraz mam dylemat, czy brać inny tel czy tego naprawiać. Z chęcia kupiłbym drugiego N5, ale nie wiem czy to gra warta świeczki bo bądź co bądź trzymają cenę i 700zł to minimum, za en piątkę w sensownym stanie. G3 mam w okolicy, ale to nie jest czysty android :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Bierz 5X lub jak masz mniej kasy to Nexa 5

Wysłane z Google Nexus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi