Skocz do zawartości
shail

Jaki telefon po Nexusie 5?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupisz G3 to będzie ci brakowało tej płynności UI, która jest w nexusie. G3 jest sporo wolniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cardo

Jak kupisz G3 to będzie ci brakowało tej płynności UI, która jest w nexusie. G3 jest sporo wolniejszy.

Dlatego właśnie, ciężko Nexusa zastąpić czymś innym niż kolejnym Nexusem.

Tapnięte z mojego N5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

Ja po dłuższej przygodzie z nexusami (HTC, Samsung i nex 5, bo szkło z n4 nie dla mnie) i braku fajnego następcy bezpośrednio od Google, przeszedłem na lg g4, ale jeśli nexus 2016 nie będzie takim bublem jak 5x (poza fajnym aparatem, bo teraz zacząłem to doceniać), to pewnie wrócę do czystego androida

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu wspominał o telefonach z serii Moto, android czystym androidem, ale teraz gdy Lenovo przejęło motorole trzeba pamiętać, że skończyło się terminowe aktualizacje do nowszych wersji. Taka Moto X Play nadal działa na androidzie LP, a MM już dawno temu wyszedł, to już taki G3 dostał piankę. Pewnie kupię drugiego N5, dokupie nowa baterie i przesiedze ten rok jak @@bartolinio na N5 czekając na nastepnego Nexusa. Nie wiem jak wy, ale ja jakoś nie mogę się przełamać do innych marek i nakładek i boję się braku wsparcia dev'ow, może dlatego, że lubię mieć najnowszego androida i przede wszystkim czystego, prosto od Google'a.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trawel

@@trampowsky

Mam dokładnie tak samo jak Ty. Niestety zepsułem swojego Nexusa i opcja była albo kupić jakiś nowy telefon albo próbować odratować tego (w serwisie za naprawę - wymianę płyty głównej zażyczyli sobie 890 zł). Przeglądając telefony doszedłem do wniosku, że chyba nie warto brać czegoś innego, bo lubię mieć najnowsze oprogramowanie i to wsparcie developerów, dlatego postanowiłem, że będę próbował odratować Nexusa i może jak następny Nexus, który się pojawi będzie ciekawą opcją, to może wówczas się zdecyduję (oczywiście jak trochę stanieje, bo za 2000 zł które zapewne będzie kosztował na starcie nie będę go brał)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Moim zdaniem smartfony nawet te flagowe nie powinny kosztować więcej niż 2 tys zł. A co do Nexa to jest 6P, którego bardzo chwalą.

Wysłane z Google Nexus

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cardo

Moim zdaniem smartfony nawet te flagowe nie powinny kosztować więcej niż 2 tys zł. A co do Nexa to jest 6P, którego bardzo chwalą.

Wysłane z Google Nexus

Myślałem o nim ale jest chyba za duży. Czekam aż uda mi sir gdzieś pomacać.

Tapnięte z mojego N5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

No faktycznie jest większy od Nexa 5, ale parametry i możliwości kuszą

Wysłane z Google Nexus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jego rozmiar i cena niekoniecznie kuszą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trawel

Dokładnie - 6P jest spoko, jednak rozmiar dużo za duży (już 5x byłby takim maxem jeśli chodzi o wielkość, bo sam n5 uważam za wystarczający rozmiar) no i kwestia ceny - gdyby może kosztował tyle co 5x obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi