Skocz do zawartości
maciasss1

Jakie etui/case/bumper do naszego Honora?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie przesyłkę z Chin. Tak to się prezentuje. Miało być szare, ale nie mieli i przyszło niebieskie. Kolor taki sobie, ale samo etui całkiem niezłe. Trochę zwiększa gabaryty, ale ma fajnie chronione narożniki.

Chyba się skuszę na Imaka na plecki też z Chin, bo u nas jeszcze nie ma.

A tu, to niebieskie cudo.

8816a13297ed6c02b43db908bb8cd3b3.jpg

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mak777

Zakupilem Nillkin Nature - polecam, swietnie wykonane, cieniutki, niepogrubiajacy specjalnie telefonu material, przydatne zgrubienie w okol oczka aparatu - zapobiega jego rysowaniu sie. No i najwazniejsze, nadal widac caly telefon bo wtui jest przezroczyste :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie minął nawet tydzien a pękło, nigdy nie upadł większość czasu spędził w kieszeni.

Plusy:

-Eleganckie wykonanie

-Osłania aparat

-Cena

Minisy:

-Łatwo bardzo pęka

-przedostaje sie bród pod etui

-Bardzo ciężko wyciągnąć z etui telefon

-Pogarsza jakość rozmowy(u mnie każda osoba co ze mną rozmawiała skarżyła się ze słabo mnie słyszy. Po wyjęciu znikał problem

Nie polecam ipaky.

710b111aaa07a92c357b0bcdd1e6f9bc.jpg

Znacie moze jakies etui aluminiowo-gumowe?

Edytowane przez Patryk Szymulewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://youtu.be/2IvzxxASFrE

Film nie jest mój, pochodzi z kanału smart reviews

Tapnięte z mojego Honora 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krisu253

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qpak

Też mam ipkay. Pęka ale przy zdejmowaniu, to niszczy praktycznie każdy case. Przynajmniej moje - a mam telefon od listopada z tym etui. Plastikowe pękają, elastyczne się rozciągną, tak że będą luźno leżały na telefonie, w metalowych wytrą się zaczepy. Ja mam pęknięte przy porcie usb - nic dziwnego to najcieńszy kawałek tego etui, ale żeby pękało przy klawiszach - ludzie, naprawdę trochę delikatniej i nie pęka ;) . Za to telefon się trzyma bardzo pewnie, ciasno w obudowie, na ekran nachodzą gumowe krawędzie. Ogolnie etui jest bardzo porządne, lepsze mogło by być jedynie gdyby ramki były metalowe i skręcane jak tu -> http://www.aliexpress.com/item/honor-7-original-luphie-highly-oxidized-aluminum-metal-frame-for-huawei-honor-7-bumper-protect-case/32384648795.html?spm=2114.01010208.3.3.vGva98&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_5_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_8,searchweb1451318400_6151,searchweb1451318411_6450&btsid=43dc16d6-ec66-44f1-9507-bc0cdd50ff9e

@up: huawei dodawał takie etui do ascenda p6 - jeśli chcesz mieć chroniony i dobrze wyglądający telefon to go nie kupuj wcale, bo to chroni co najwyżej przed ryskami, a sam case pęka w każdym możliwym miejscu. No chyba że podoba ci się telefon w takim case, to już twój wybór, bo po upadku telefon skończy tak samo jak bez case.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tego Benksa z filmiku wyżej i jestem zadowolony. Telefon wygląda świetnie i feeling też super. Co do ochrony, to chyba oczywistym jest, że to etui ma zabezpieczać tylko przed zarysowaniami. Przy upadku raczej nic nie pomoże.

PS. No i przede wszystkim Honor mniej się wyślizguje z ręki - więc taka chyba jego rola.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maciasss1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gotmar

@@booster - sprawdź zasięg wifi z obudową i bez (przy pomocy aplikacji pokazującej moc sygnału sieci) bo aluminiowe obudowy zmniejszają zasięg WIFI (nie znacznie ale zawsze trochę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@booster70 a powiedz mi bo zastanawiałem się do zastosowania na mojej G3 jak to się ma do ochrony telefonu podczas upadku itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi