Skocz do zawartości
Szynku

Aktualizacje oprogramowania - zmiany, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

zakk87

Dostał ktoś z Was B396? Oczywiście, żeby wgrać należy przywrócić stock recovery a później zabawa w root?

W tej aktualizacji dodano widżet blokowania ekranu oraz zoptymalizowano wiele funkcji związanych z aplikacjami Kalendarz i Kontakty.

Dodano funkcję wyświetlania bieżącej lokalizacji na ekranie połączenia alarmowego, aby umożliwić proszenie o pomoc w nagłych wypadkach. Dodano widżet blokowania ekranu jednym dotknięciem. Uszczypnij dwoma palcami na ekranie głównym, wybierz opcję Widżety, a następnie opcję Blokada ekranu.

Zoptymalizowano wyświetlanie dat w Kalendarzu — początkowe dni następnego miesiąca są wyświetlane na końcu miesiąca, a końcowe dni poprzedniego miesiąca są wyświetlane na początku miesiąca. Dodano dwie opcje, Utwórz nowy kontakt i Zapisz w istniejącym kontaktu, do których można uzyskać dostęp przez dotknięcie i przytrzymanie wpisu połączenia w celu szybkiego zapisania kontaktu. Dodano poprawki zabezpieczeń Google, podnosząc bezpieczeństwo systemu.

1. Ta aktualizacja nie powoduje usunięcia danych użytkownika, ale mimo to przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię zapasową ważnych danych. 2. W razie jakichkolwiek problemów z aktualizacją prosimy o kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta Huawei (numer podany na kracie gwarancyjnej) lub z lokalnym autoryzowanym serwisem Huawei.

Wgrałem to oprogramowanie, oprócz zmian jak powyżej zmienił się także baseband. Masa błędów w sofcie pozostała także czas na nowy telefon. Poprzedni miałem 2 lata, ten 4 miesiące i mam go dosyć.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi