Skocz do zawartości
r4vau

Secret lock w G Pad 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

r4vau

Witam. Mam problem z tabletem LG G Pad 10.1. Na wstępnie chciałbym powiedzieć że robiłem hard reset tego urządzenia ale i to nie pomogło. Otóż po włączeniu tabletu i po odczekaniu kilku sekund wyświetla mi się komunikat " Niestety, Secret Lock został zatrzymana " Gdy naciskam OK to dosłownie za pół sekundy pojawia się znów i nic nie mogę praktycznie zrobić. Jak mogę się z tym uporać? i co to jest ten Secret Lock?

post-400833-0-74875000-1453039609_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Po pierwsze w razie problemów sprzęt należy wyłączyć, odczekać kilka minut i włączyć ponownie.

Jeśli to nie działa, to wchodzimy do ustawień urządzenia, następnie wybieramy aplikacje (menadżer aplikacji) i wybieramy program, który sprawia nam kłopoty (Secret Lock, o ile jest aplikacją, która figuruje w spisie). Potrzeba wyczyść pamięć podręczną i wyczyść dane. To teoretycznie powinno rozwiązać problem.

Ostateczną próba wygrania walki z tym uporczywym błędem może też być usunięcie wszelkich danych z telefonu przez przywrócenie ustawień fabrycznych (full wipe / hard reset z menu recovery tabletu) - stracimy wtedy wszystkie dane, aplikacje i ustawienia, ale tablet będzie "jak nowy". Jeśli zaś po tym dalej wyskakuje błąd to możemy jeszcze spróbować wgrać na nowo czyste firmware (oprogramowanie od producenta urządzenia) na nowo do tabletu. Jesli i to ostatnie nie pomoże to cóż, czeka nas oddanie tabletu do serwisu producenta.

Edytowane przez Igorius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi