Skocz do zawartości
Vitold Von Axt

Marshmallow Moto G 2014 aktualizacja androida i wszystko co z nią związane

Rekomendowane odpowiedzi

@bolongo

Jak jesteś zadowolony, to najważniejsze :)

Ale jeśli wolno tak powiedzieć, dziwi mnie Twój wybór. G4 Play, to - przynajmniej wg specyfikacji - niewiele więcej jak Moto G 2gen. Ja się na niuansach tych podzespołów nie znam, ale czy nie lepszym wyborem było by jednak G4?
    Po pierwsze, G4 ma 8 a nie jak G4 Play 4 rdzenie - Ty miałeś i nadal masz 4 rdzenie.
    Po drugie, G4 ma Snapdragona serii 600, u Ciebie była i jest seria 400
    Po trzecie, taktowanie układu graficznego także pozostało bez zmian, a G4 ma o 100MHz większe.

Mówię oczywiście za siebie i z pozycji laika sprzętowego - ale właśnie z powyższych powodów, nie brałem pod uwagę G4 Play. Tym bardziej, że teraz cena G4-ki jest poniżej 900 zł i to chyba tylko +/- 150 więcej niż G4 Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jest tak jak piszesz...;)Ale brałem pod uwagę wielkość fona i wymienna baterie i wielkość baterii odnośnie podzespołów, telefonu nie ma co porównywać do G2 bo G4 to rakieta!! Pod każdym względem lepszy ;) począwszy od aparatu,szybkości działania i baterii za 100 zł więcej mogłem mieć już dwu miesięczna G4 plus ale nie chcialem,5" cali dla mnie to max

Moto G4 Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

G4 play to g3 w nowym opakowaniu:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8104&idPhone2=7247&idPhone3=7137

Mniej mpx w aparacie, pamięć emmc być może szybsza. Cena też dość zbliżona obecnie ~750(za g3 2/16gb była podobna).

G2 miała snap 400.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiecie co może być przyczyną - zrobiłem reset G2 6.0 do ustawień fabrycznych. Wcześniej miałem kartę jako rozszerzenie pamięci, a teraz mam jako samodzielną sd, bo niektóre programy mi np. nie nagrywają na karcie w innym ustawieniu. I muli mi telefon. Niby działa, ale jakiś zmulony jest.

Gdzie szukać winowajcy? Czy samo ustawienie karty tak może - mam czerwonego Kingstona, która ma zapis/odczyt miminalnie nawet wyższy niż Samsung evo+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi