Skocz do zawartości
plebs

Odzyskiwanie utraconych danych - poradnik i temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    7 godzin temu, Profesorbmx napisał:

jakakolwiek szansa

Jest.

Komputer klasy 8 x i9 + program łamiący szyfrowanie. Spytaj SBU/CIA/MOSAD/znajomego hakera itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozbił mi się ekran w Xperii Z2. Chcę podłączyć myszkę (usb), ale nie mam kabla usb-otg.  Czy jest możliwość za pomocą komputera/aplikacji  na komputer czy czegoś innego przekierować myszkę podłączoną do komputera na komórkę?

p.s. nie, niestety Android Control mi nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

W Samsungu Galaxy Xcover 4 (SM-G390F) zbiłem szybkę z dotykiem (nie pytajcie..). Mówiąc krótko wyświetlacz i dotyk nie działa.. 

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie danych? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jestem w posiadaniu telefonu Samsung Galaxy A3 2016, dzisiaj mi upadł w związku z czym padł wyświetlacz i dotyk, zależy mi na odzyskaniu danych z telefonu oraz wyczyszczeniu jego pamięci dla bezpieczeństwa. Wymiana ekranu nie kalkuluje mi się ponieważ i tak planowałem w najbliższym czasie zmienić telefon na inny. Czy jest możliwość zrzucenia całej pamięci z poziomu komputera z zablokowanego telefonu?

Pozdrawiam,

Karol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus
    54 minuty temu, karcio424 napisał:

Czy jest możliwość zrzucenia całej pamięci z poziomu komputera z zablokowanego telefonu?

Takie rzeczy robią raczej wyspecjalizowane serwisy. Nawet jeśli jest jakiś sposób to warunki jego powodzenia mogą być trudne do spełnienia. Ogólnie temat co jakiś czas pojawia się na forum - można poszukać i poczytać.

Jak to ktoś kiedyś mądrze rzekł "Ludzie dzielą się na takich którzy robią kopie zapasowe i na takich którzy zaczną je robić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to się stało, ale testując kilka aplikacji do nagrywania audio (już teraz nie wymienię nawet jakich) nagle wyparowały mi nagrania z dyktafonu - ważne dla mnie pliki. Czy możliwe jest ich przywrócenie? Niestety, pech chciał, że znajdują się na wewnętrznej pamięci, a komputer widzi telefon jako urządzenie MTP a nie MSC, więc takie aplikacje jak photorec/testdisk czy Recuva go nie widzą. Próbowałem przywrócić dane wondershare dr fone ale znalazł kilka plików audio... bez tych, które zostały usunięte. Podejrzewam, że sytuacja jest bez wyjścia :( Samsung S7 Oreo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :( to mój 1. post na forum. Przepraszam jeśli napisałem w złym dziale. Ale czy ktoś miałby polecić jakiś program do przywracania usuniętych zdjęć przez opcję "wipe data" czyli chyba twardy reset.
    Bardzo mi zależy na odzyskaniu kilku zdjęć :( 
    Andoid 9.0 / Xiaomi Mi 9 / bez roota / MiuI 10 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdk

Witam, 

Usuwałem dzisiaj niepotrzebne dane aplikacji na Huawei P9 Lite (w ustawieniach). Prawdopodobnie usunąłem też przez przypadek dane aplikacji Jaxx - portfela na bitcoiny (po otwarciu pyta o kopię zapasową). Jak je odzyskać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdk

Witam, 

Usuwałem dzisiaj niepotrzebne dane aplikacji na Huawei P9 Lite (w ustawieniach). Prawdopodobnie usunąłem też przez przypadek dane aplikacji Jaxx - portfela na bitcoiny (po otwarciu pyta o kopię zapasową). Jak je odzyskać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdk

Witam, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi