Skocz do zawartości
Kamil Wojtasik

Szkło hartowane / folia do Honor 7

Rekomendowane odpowiedzi

bartos38

Skąd wiesz że lepiej zabezpieczy? pięć razy tańsze szkło , nie jestem pewien czy to w ogóle jest szkło :D "co tanie to drogie" zresztą każdy ma prawo wyboru i kupuje co chce 

Edytowane przez bartos38
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam nillkin amazing h+, jest dostępne na Ali. Jak dla mnie lepsze od 3mk

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ogryz

Witam.

Sporo naczytałem się o kiepskiej jakości fabrycznej folii chroniącej ekran. Sam zresztą to odczuwam - kiepski ślizg palca, zbieranie odcisków paluchów i dodatkowo podobno przyciemnia ekran.

Stad pytanie - czy warto to usuwać i jeżeli tak, to czym zastąpić? Inna folia, lepszej jakości, szkłem hartowanym, czy moze zostawić gole? W końcu nasz honor ma gorilla glass 3 (mój poprzedni telefon miał gg 1 i zadrapań prawie w ogóle nie było.

Wysłane z mojego PLK-L01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup szkło nawet tanie no name i załóż dużo lepsze od tego dziadostwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja założyłem w końcu jakieś tanie szkło ale szczerze... Jest do kitu, tydzień i zaczęło się odklejać w dwóch miejscach... Co jest trochę dziwne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taniego szkła no name również nie polecam. Miałem takie i po pierwsze na krańcach nie dokleiło się, a po drugie łatwo się palcowało. Polecić mogę szkło nillkina, dokleiło się idealnie, ma warstwę oleofobową, brzegi 2.5D i jest minimalnie cieńsze niż ten no name, którego miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ja mam od grudnia no name za 9.99 i z żadnej strony nie odeszło ani rys nie ma ;) jedynie lekko się palcuje, ale i tak mniej niż folia w standardzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qpak

Ja powiem to samo, szkło za 8zł, miało ostre rogi, ale to w niczym nie przeszkadzało,  wczoraj uratowało mi telefon. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Jak się źle naklei to i nillkin za 50 czy 70zł będzie się odklejał. Też używam szkła, które w hurcie kosztuje 5zł, ma brzeg 2,5d, twardość 9H i warstwę oleofobową. Dobrze przyklejone się nie odkleja, a jedyne do czego się można przyczepić to palcowanie, ale z tym da się żyć. IMHO nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Toldo

No i tutaj się nie zgodzę. Nie pierwszy raz naklejkam szkło na telefon a to które mam aktualnie jakąś bzdurą za kilka złotych.

Będę miał jak to wrzucę fotki.

Nie jest nawet możliwe aby mi się odklejało np w miejscach gdzie je trzymałem, no np od brudnych palcy ale to już by było widać od samego początku a u mnie wygląda to tak, że każdego dnia odkleja się co raz bardziej :)

Zawsze korzystałem z 3mk i nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że szkło było dołączone do etui i nie płaciłem za to :)

Edytowane przez energia04

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi