Skocz do zawartości
Tical

rom [ROM] Dirty Unicorns 6.0.1 {Hammerhead} (03/01/16)

Rekomendowane odpowiedzi

szakalq

Odnośnie gapps to są te same pliki, pytali się już o to na G+ poniżej odp.:

Both are the same. One has a static name so it can be easily managed via the DU OTA update center. If it wasn't static then the strings in the source would have to be updated every time GApps get updated to point to new file name. Just download the one with the date in it as +Alex Cruz says.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez szakalq
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tical

Dzięki za korektę @@szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neo27

a ja mam problem po wrzuceniu romu pyta sie o hasło do androida.

Zaznaczę że nie mam żadnego hasła pomoże ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie miałeś zaszyfrowanego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neo27

już ok zrobiłem format i poszło ale zdziwienie było niezłe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Wrzuciłem najnowszą wersję i testuję. Na pewno jest bardzo szybki, co do baterii to ciężko powiedzieć, bo wymienili mi w serwisie, ale jak na razie wyniki takie same jak na Pure na starej baterii (choć nie wiem czemu mam dziwne wakelocki długotrwałe od np. Quickpic, ale to raczej nie wina romu). Trochę szkoda, że Dirty Tweaks nie przetłumaczone i osobiście wolę layers od CMTE, ale trudno. Szczerze powiedziawszy dla mnie lepszy niż Cataclysm (u mnie nawet Pure był lepszy, bo Cata był dużo wolniejszy).

Edit: dziwna sprawa na tym romie. Sama mi się w zakładce ułatwienie dostępu wyłącza auto hibernacja, gdy chce adaway zmienić plik host to sam wraca do oryginalnego (a ten wbudowany jak włączę to jest ok). Sam mi też wyłącza tasker (nie sądzę żeby brakowało ram bo mam sporo na tym romie).

Edytowane przez schreder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Z plikiem hosts mam tak samo, ja robię tak, uruchamiam adawaya, robię pobierz i zastosuj jak skończy, wchodzę menadżerem do katalogu system/etc i zmieniam nazwę pliku hosts na hosts.alt, następnie w ustawieniach du włączam adblock i wtedy on stosuje ten plik hosts.alt zamiast domyślnego z du, restart i wtedy adaway pokazuje że plik aktualny :) tak na około ale działa ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam ten problem a Adaway    :blink2:  wpieniający bo co jakiś czas widuję przez to reklamy, których nigdy nie miałem

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

W sumie ten wbudowany całkiem nieźle działa więc za bardzo mnie to nie wkurza. Gorzej z tym greenify ale jakoś się naprawiło samo

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

@@edit

Jednak nadal mi coś wyłącza opcje auto hibernacji w zakładce ułatwienie dostępu :/

Edytowane przez schreder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

@@schreder

Z ciekawości zainstalowałem dziś rano Greenify i działa ok na DU, włączyłem roota, później auto-hibernację (w programie i w ułatwianie dostępu) dodatkowo nadałem administratora urządzenia (to do blokady ekranu po podwójnym tąpnięciu na ekranie) - przetestuję klika dni zobaczę czy warto używać.

Mam kupioną wersję Greenify, ale na Cata jak siedziałem, to nie korzystałem bo czasy działania na baterii przy użyciu Greenify były takie same lub gorsze jak bez Grennify - nie wiem czy warto używać Greenify na andku 6, jest DOZ i wystarcza, chyba że do zwalniania pamięci, ale na DU z wolną pamięcią nie mam problemu.

Edytowane przez szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi