Skocz do zawartości
adorex97

Nexus 5 kupno nowej baterii

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś może polecić sprzedawcę / stronę itd gdzie zakupię oryginalną baterie ? na allegro wszystkie są "oryginalne" a nie chcę kupić syfu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no widziałem ją na allegro ale coś mi cena podpadła, jedne są po 64 itd a tutaj połowa tańsza. Poszukam jeszcze na innych serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie zastanawiam się nad tą za 55,90 zł, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HURTEL

Kupiłem od nich baterie do Nexusa, wyprodukowana w 2k15. Bałem się od nich zamawiać, gdyż ktoś z forum tez od nich zamawiał i był niezadowolony, a to, że za krótko trzyma bateria itp etc

U mnie po założeniu trzyma jak oryginał, szybka obsługa klienta, polecam jak najmocniej.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zorin

Ja zamowilem w chinach niby oryginalana choc w chinach chyba oryginalu sie nie dostanie. Ale musze powiedziec ze uzytkuje z 4 miesiace i spadku pojemnosci nie widze ale zdecydowanie dluzej trzyma niz zuzyta. Dalem cos 10$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@@trampowsky@@Zorin@@adorex97

Moglibyście mi napisać jakie mniej więcej (jeśli pamiętacie) mieliście wyniki na starej baterii i jakie macie na nowej? Pytam, bo niby mi wymienili w ramach gwarancji baterię, ale trzyma dokładnie tak samo jak 18sto miesięczna, więc zaczynam wątpić czy na serio mi wymienili.

I od razu po wymianie zauważyliście, że jest dużo lepiej, czy po jakimś czasie się bateria nowa "ogarnęła"?

Edytowane przez schreder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@schreder

Moja padła jakoś 2-3 tyg temu, a telefon był kupiony jakoś na początku lutego, dodatkowo odstawala przez nią tylna klapka (wybrzuszyla się w jednym miejscu) i było czuć smród przez klapkę. Bateria spadała drastycznie w krótkim czasie. Mając 30% po odpaleniu snapchata telefon zdychal i nie chciał się włączyć, pomagało mu jedynie podłączenie pod ładowarkę. Z tego co pamiętam, gdy telefon miał 18 baterii, wyciskalem max 3h SOT, robiąc UC i UV - 75mV na każde taktowanie. Przy takim samym ustawieniu wyciągam lekko 4h SOT, przy takim samym użytkowaniu telefonu (dane na zmianę z wifi, synchronizacja non stop, tylko odinstalowalem messengera i jadę na fb na chrome).

Podsumowując, moj telefon trzyma tak samo jak od nowości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi