Skocz do zawartości
makovic

Ładowarki do Honora 7

Rekomendowane odpowiedzi

makovic

Zauważyłem że parę osób pytało jakiej ładowarki używać do ładowania swojego telefonu. Jako że H7 posiadam krótko to dodam od siebie iż bardzo polecam ładowarki Nillkina.

Odradzam natomiast tanie wynalazki od "Samsunga" w opakowaniu typu bulk w cenie poniżej 20 PLN z allegro.

Miałem dwie, jedna wytrzymała 2 tygodnie, druga dosłownie 2 dni.

Pozdrawiam Makovic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Najlepiej to chyba użyć oryginalnej z pudełka ;) Z samochodowych polecam Xquisit. Z sieciowych doskonale się sprawdza oryginalny adapter od iPada, oczywiście z odpowiednim kablem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A poleci ktoś ładowarkę która nie sieje zakłóceń (radio FM oraz CB)? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka, która jest w zestawie ładuje z maksymalnym natężeniem 2A. Ciekawi mnie jeszcze jedna opcja, która widnieje w ustawieniach baterii "szybkie ładowanie". Ma ktoś informacje na ten temat na czym to polega? :)

Zastanawiam się jaką ładowarkę zakupić do samochodu. Czy wystarczy zwykła 2A czy może brać jakąś z technologią szybkiego ładowania np coś z Tronsmart'a?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Jeśli ładowarka obsługuje technologię szybkiego ładowania SmartPower 3.0 to będzie ładować nieco szybciej. Natomiast ładowarki obsługujące technologię Qualcomm QuickCharge nic Ci nie dadzą bo Honor tego nie obsłuży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli technologia Qualcomm QC jest dedykowana do jakiś konkretnych sprzętów? Myślałem, że to po prostu jakiś tam system czy coś co dostosowuje maksymalne natężenie ładowania.

Smart Power 3.0? Na stronie Honora 7 oczywiście zauważyłem taką informację ale w internetach trochę pustki na temat tej technologi, wiesz coś więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Qualcomm QC jak sama nazwa wskazuje występuje wyłącznie w niektórych urządzeniach, które pracują na procesorach tej firmy (Snapdragon). Co do tego SmartPower nigdzie nie widziałem takich ładowarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już trochę się rozjaśniło :) No ten Smart Power to pewnie taki chwyt marketingowy (: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ładowarka, która jest w zestawie ładuje z maksymalnym natężeniem 2A.

Niby ma te 2A, ale jak ładuję nią Nexusa 9 to jakoś baaaaardzo długo schodzi. 

Nie wiem, wydaje mi się, że to jednak mniej, bo przy ładowarce 1,8 A z LG G Pada 8.3 idzie sporo szybciej... no i nie piszczy, a ta od Honora ma tendencje do tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi