Skocz do zawartości
makovic

Ładowarki do Honora 7

Rekomendowane odpowiedzi

Ile minut trwało pełne ładowanie? Zwracałeś na to uwagę?

Utworzone oraz wysłane z Honora 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Na tyle to nie sprawdzałem :) wiem tylko, że ładuje i, że wykrywa szybkie ładowanie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, mimo wszystko dzięki za odpowiedzi ️ Zakupię ją, ponieważ cena jest doprawdy atrakcyjna.
    Wesołych Świąt, Kolego!

Utworzone oraz wysłane z Honora 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zafiel

W połowie grudnia Huawei rozdawał w Polsce bodajże 6 tyś ładowarek "quick charge". Wystarczyło się zarejestrować. Zdaje się poprzez aplikacje Hicare.

Ładowarka na "outpucie" ma oznaczenie 5v~2A or 9v~2A. Czy ktoś z forumowiczów testował/dostał lub kupił ten model ładowarki i może potwierdzić, że działa ona z Honorem 7? Na wszystkich stronach na których była wzmianka o akcji jest umieszczona informacja o współpracy wyłącznie z modelami "P9, P9 plus oraz Mate 9".  

Na popularnych portalach aukcyjnych pojawia się sporo ładowarek z tej akcji (Huawei wysyłał je bez kabla). A jak wiadomo zaradny Polak, gdy zobaczy coś za darmo, zamówi nawet jak nie potrzebuje :) Chętnie bym kupił jedną, bo przesiadłem się z modelu telefonu z quick charge na Honora 7 i strasznie denerwuje mnie długość ładowania na standardowo dołączonej do słuchawki ładowarce.

Wygląda to mniej więcej tak: https://d.allegroimg.com/s400/01260b/f9f3a9c243e69a45a7901fd974fd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Ja dostałem. Działa z Honorem jak najbardziej. Czasu ładowania nie podam bo po Honorze została mi tylko ta ładowarka :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest ładowarka,ktora ma funkcje quick charge i jest oryginalna 9v http://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-qc-huawei-mate-9-pro-porsche-i6710784391.html

dodana zawartość

A tu jeszcze tansza: http://allegro.pl/oryg-szybka-fast-ladowarka-huawei-usb-2a-5v-quick-i6660623068.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ładowarka dołączona do tabletu Huawei MediaPad M5 obsługuje szybkie ładowanie w Honorze 7. Od 30% do 100% ładuje ~60'. Telefon tylko minimalne ciepły. Kabel oryginalny od zwykłej ładowarki do Honora 7.

Edytowane przez marabut51

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi