Skocz do zawartości
karateka28

LG V10 etui ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

Up. Potwierdzam. Jest bez wątpienia bardzo dopracowane i znakomicie chroni między innymi aparat

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n

Ja polecam to:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5930611979

Nie pogrubia, moim zdaniem chroni wystarczająco, ma delikatny "garb" aby chronić aparat, zaślepki na gniazdo USB i słuchawkowe, wszystkie otwory wycięte idealnie, ma delikatne "chropowate" paski po bokach dla pewniejszego chwytu, i w połączeniu ze szkłem (opcjonalnie, wedle uznania) chroni telefon z każdej strony.

Edytowane przez sos3n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Nie znam Nillkina, który nie pękł. Bez urazy, ale wśród etui dla mnie te produkty to szajs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n

@up

Urażony się nie czuje :) Spoko, kwestia gustu i doświadczeń. Ja korzystałem na różnych telefonach i na żadnym nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nillkin to taki "lepszy" chińczyk. Na aliexpress to etui kosztuje od 4$.

Edytowane przez endrju19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam małą prośbę ( tak jak na początku pisałem ) żeby nie wklejać linków do aukcji bo jak ktoś np. za 3-4 miesiące kupi sobie v10 i będzie szukał etui to nie skorzysta z naszych postów, bo aukcje będą już nie widoczne. Dlatego proszę o podawanie pełnej nazwy pokrowca i link do zdjęcia podglądowego np. z google, a każdy kto się jakimś etui zainteresuje to sobie znajdzie po nazwie na allegro w aktualnych ofertach .

Takie jest moje zdanie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rentorek Ja kupiłem wsuwkę na allegro One Move ITALY LINE  i jestem bardzo zadowolony Trochę droższa od tej o którą pytasz ale solidnie wykonana.i dobrze pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś otrzymałem oryginalne etui LG CFV-140 Quick Cover...i niestety strasznie się zawiodłem...pomijając cenę 159 zł (ale oryginalne etui zawsze były drogie) to zamysł projektantów LG pozostawia wiele do życzenia...o ile plecki są wykonane z przyjemnego chropowatego materiału i dobrze trzymają telefon w dłoni to przód jest tragiczny...wykonany jest z śliskiego materiału, który odbija wszystko jak lustro i widać na  nim wszystkie odciski palców...niestety pierwszy raz zawiodłem się na akcesoriach od LG... nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam etui  Verus High Pro Shield. Kosztuje około stówki, ale jest świetne. Bardzo dobrze chroni, łanie wygląda, dobrze leży w dłoni, nie powiększa dużo telefonu, łatwo je założyć. Ja jestem z niego zadowolony i mogę polecić. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi