Skocz do zawartości
karateka28

LG V10 etui ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawą alternatywę w postaci oryginalnego bumpera znalezałem na amerykańskim eBayu: http://www.ebay.com/itm/100-Original-Genuine-LG-Black-White-Bumper-Frame-Case-Cover-for-LG-V10-F600-/111799492041?var=&hash=item1a07c4ddc9:m:ma2NcPSi4iAP07WMX1cmqyQ Wygląda naprawdę ciekawie i myślę że może być dobrą alternatywą, która ani nie powiększy zbytnio telefonu ani nie zakryje naprawdę fajnej obudowy od naszej słuchawki. Co sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Całkiem fajne i niedrogie. Pytanie czy to oryginał.

Tu bliżej:

https://www.lgshop.cz/ramecek-lg-csv-130-cerna-pro-v10

http://www.eukasa.pl/obudowa-dla-telefonow-komorkowych-lg-csv-130-dla-lg-v10-csv-130-aghkbk-czarny/#

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Jash

Cena w Czechach porównywalna z tą na amerykańskim eBayu - wysłałem zapytanie jaki byłby koszt przesyłki, natomiast na tej polskiej stronie nie mają dostępnego tego towaru niestety... 

Właśnie znalazłem opinie użytkowników na Amazonie i niestety są dosyć jednoznaczne - bumper pomimo fajnego wyglądu jest zrobiony z plastiku, jest dosyć łamliwy i średnio spełnia swoją rolę...szkoda bo zapowiadało się ciekawie a tu niestety znów rozczarowanie w jakości akcesoriów od LG...

Edytowane przez MattVanSaber89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ
    Napisano (edytowane)

Ja do zestawu do V10 mam dostać oryginalny case od LG ten CFV-140, nierozpakowany nawet ale bez dowodu zakupu. Będę to wystawiał na Allegro bo nie lubię etui typu "flip cover". Pardon za "spam", ale jakby ktoś chciał to kupić to zapraszam z propozycjami na prv :P Sam może zamówię jakiś przeźroczysty case a może i dam sobie spokój. Telefon wygląda tak obłędnie, że aż żal go w etui trzymać :)

W dziale giełda/pozostałe typy ofert jest link do aukcji BCM, gdyby ktos był zainteresowany nowym Quick Cover do V10 ;-)

Edytowane przez MroziQ
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andkrz

[quote name="MroziQ" post="4474469"

Racja, mam kilka etui zamowionych z przyzwyczajenia z telefonem i co preferuję gołego V10. Gdy gdzes jadę zakładam mu versusa. Strasznie robi się gruby ale nie boję sie o skarba.

Wysłane z mojego LG-H961N przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nic dodać nic ująć. Dla mnie wielkość V10 przekracza z Versusem wszelkie normy przyzwoitości. Natomiast goły jest ok. Będzie to chyba pierwszy telefon który będę nosił bez etui, oby się to źle dla telefonu nie zakończyło.

Edytowane przez kamil79123
    Usunąłem zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olekx

Witajcie,
    Na aktualną chwilę posiadam zwykły, delikatnie ciemny przezroczysty silikonowy pokrowiec, który kosztował z 12€, zdjęcie dodam niebawem :)

A na taki czekam z Chin...:

http://s.aliexpress.com/2A7RrINB

cnil78101_3.jpg

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowe tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radem

Ja posłuchałem użytkownika Sos3n futerał czyli opakowanie sylikonowe firmy Nillkin jest zgrabne dobrze leży w dłoni po bokach ma chropowate krawędzie jest cienkie przezroczyste i dopasowane telefon nie zmienił kształtu nadal cieszy oko jak to powinno być do tego ma na gniazdo USB oraz MIC zaślepki które ciasno wchodzą i tym samym dobrze zabezpieczają. Jeśli ktoś szuka takiego futerału to zachęcam do kupna, jeśli wiesz że masz dziurawe ręce to kup z tworzywa jakiegoś Case co zrobi z telefonu cegłę oraz tele straci urok ale będzie wiadomo że możesz rzucać telefonem. Zresztą każdemu coś innego ja jestem w pełni zadowolony.

Edytowane przez Radem
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ja nie mam śladu na tym kółku za to ściera się guma z klapki na każdym rogu (od wkładania do kieszeni). Jeśli ktoś jest pedantem to polecam kupić etui, to tworzywo potrafi się zetrzeć

Wysłane z mojego LG V10 (H960A) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi