Skocz do zawartości
karateka28

LG V10 etui ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

Jash

Nie pogrubia i nie powiększa? Przecież etui tej firmy z klocków robią cegły. Sam mam Spigena, nieco bardziej smukłe gumowe etui w porównaniu do UAG i telefon w nim robi się już wielki nie do zniesienia, a co dopiero UAG, przecież to jest masakra :D Między innymi dlatego nie używam już etui od dawna. Przy tej wielkości telefonu no way.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad zakupem baterii Zerolemon. Bateria jest duża ale profity z tak dużej baterii są znaczne. Waga czy gabaryty mi nie przeszkadzają. Jednakże chciałbym się zapytać przed zakupem. Czy klapka/pokrywa baterii od ZeroLemon jest jak etui silikonowe/gumowe? Korzystając z takiej dużej baterii obawiam się o utratę ochrony jakie zapewnia silikonowe etui np Incipio. Nie miałem tego typu baterii nigdy w ręku ani też klapki. Zdarza się, że czasem smartfon spadnie. Stąd pytanie :)

Będę wdzięczny za pomoc :)

Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 1.10.2017 o 13:34, szefxxx napisał:

Zastanawiam się nad zakupem baterii Zerolemon. Bateria jest duża ale profity z tak dużej baterii są znaczne. Waga czy gabaryty mi nie przeszkadzają. Jednakże chciałbym się zapytać przed zakupem. Czy klapka/pokrywa baterii od ZeroLemon jest jak etui silikonowe/gumowe? Korzystając z takiej dużej baterii obawiam się o utratę ochrony jakie zapewnia silikonowe etui np Incipio. Nie miałem tego typu baterii nigdy w ręku ani też klapki. Zdarza się, że czasem smartfon spadnie. Stąd pytanie :)

Będę wdzięczny za pomoc :)

Czy Kolega kupił tę baterię Jeśli tak, to jakie wrażenia z użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Tak kupiłem. Używam na przemianę ze stockową. Jest całkiem niezły czas używania. Waga aż tak bardzo nie jest odczuwalna jak się chodzi. Mi wytrzymuje 3 dni ciężkiego używania, takiego mega lekkiego około 5 -2 sms na dzień i 5 min rozmowy+tryb samolotowy na noc. Jedyny minus szybko się brudzi telefon od noszenia w kieszeni - czasem trzeba otworzyć i przeczyścić.. Zauważalnie szybciej niż stock i jakiś case.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi