Skocz do zawartości
memphis21

Bateria w LG V10- problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten typ baterii pozwala rozładowywać/ładować kiedy tylko macie ochotę. I tak zabezpieczenie poniżej 3% wyłączy telefon. Warto dłużej potrzymać na ładowaniu, tak ok. 40 min dłużej (mierniki wskazują, że 100% to jeszcze niepełne naładowanie akumulatora). Następuje tzw. "ciche ładowanie" po 100% w telefonach LG i wtedy akumulator trzyma lepiej znaczy dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś miał wcześniej G4 lub Flexa. Jak trzyma bateria w porównaniu do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bzzzyk

według mnie nie jest ani lepiej ani gorzej od G4, po prostu podobnie ( nie wnikam czy 20 minut mniej czy nie) dzień i 4 godz SOT jest, wszystko wiecej to juz kompromisy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe kiedy dadzą androida 6. Wtedy bateria trzyma sporo lepiej. Tak miałem na G4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na baterie nie można narzekać 2h 45 i jeszcze 50% ekran na 45%na sztywno stnchr. włączone ogólnie wszystko powłączane i zabawa od rana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

No powiem że jestem pod dużym wrażeniem baterii - telefon odłączony o północy od ładowarki, o godzinie 6.30 nadal miał 100% baterii. Szacun...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Powiedzcie mi, ile czasu zajmuje Wam naładowanie telefonu DO PEŁNA ? Bo gdzieś słyszałam, że z racji szybkiego ładowania powinno to trwać jakieś 90 minut a w praktyce po podłączeniu ładowarki zawsze pokazuje mi SZACOWANY CZAS ponad 2 godziny. Jak to u Was wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

70 minut z 15% do pełna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

U mnie też trochę ponad godzinę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

U mnie też godzina z hakiem. Przy moim użytkowaniu trzyma 4-4,5h SOT czyli tyle, ile trzymała mi Z3 na staminie. Jestem bardzo miło zaskoczony. Myślałem, że będzie jak w FLEX 2 (2,5h) lub G4 (3h) a telefonu używam cały czas tak samo. Ps. mała ciekawostka - dzisiaj natrafiłem na yt na jakiś film o 5 najlepszych cechach V10, gość mówił po angielsku, ale skąd był, cholera wie. W każdym razie jak wyjął baterię z telefonu i pokazał do kamery to miał na niej napisane 2900 mAh. Zatem nas nieco bardziej rozpieszczają :E

Wysłane z mojego LG V10 (H960A) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi