Skocz do zawartości
memphis21

Bateria w LG V10- problemy

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

To jest niestety bolączka większości Snapdragonów 808. Proces zarządzania baterią jest fatalny.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Ja również mogę potwierdzić że gdyby nie TRAGICZNA bateria, to najprawdopodobniej dalej bym go używała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po naprawie w serwisie telefon nie chce ładować do pełna, zatrzymuje się na 94-96℅, na zewnętrznej ładowarce ładuje do 100, z góry dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego LG-H962 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a ja mam taki problem ze po wymianie  na Gold high capasity 3500mAH bateria trzymała bardzo długo co mnie pozytywnie zaskoczyło.Postanowiłem ja skalibrowac myslac iz wynik bedzie jeszcze lepszy i tu zonk,gdyz teraz procenty schodza o wiele szybciej i to nawet na wyłaczonym drugim ekranie.czy jest jakis sposob na to by przywrocic jej stan poprzedni ( tuz po wymianie ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Swoje pytanie kieruję głównie do osób które miał styczność z w/w modelem telefonu. Otóż niedawno go dostałem po dwóch latach pracy. Stara bateria rozładowywała się w przeciągu 2-4h ciągłej pracy - sms, rozmowy, internet. Dodatkowo rozładowywała się podczas stanu czuwania - max 6-8h. Również podczas wyłączonego telefonu rozładowywała się - 1h = -20% pojemności baterii. Kupiłem nową i proces nieznacznie się wydłużył ale problem nadal istnieje, tzn. podczas czuwania przez noc (7h) schodzi 40% baterii. Telefon pod koniec gwarancji był wysyłany do serwisu - stwierdzili, że telefon jest sprawny, zaktualizowali go i skalibrowali. Tak samo oryginalna bateria jest sprawna. W związku z tym jest to normalny objaw dla tego telefonu? Próbowałem już aplikacji kalibracyjnych baterii, wymuszających deep sleep. Nic to nie dało... Zastanawiam się nad możliwością zwarcia na stykach telefonu i baterii, oraz możliwością problemu z płytą główną (Chociaż prywatna osoba zajmująca się naprawami telefonu to wykluczyła bo nigdy nie spotkała się z podobnym problemem który by wynikał z awarii płyty głównej. Proszę o pomoc gdyż telefon po za tym mankamentem jest w stanie doskonałym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wyłączeniu wyjęciu baterii ponownym włożeniu włączeniu tel. pokazuje poziom naładowania baterii .5-7 % więcej niż przed tym. Czy to normalne zjawisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi