Skocz do zawartości
Natasha1209

Problem z Modecom FreeTAB 1004 - przy włączaniu zamarza na logo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich, potrzebuję waszej pomocy. Posiadam FreeTAB 1004, który niestety robi mi problemy. Przy uruchomieniu dochodzi tylko do logo Modecom'u i nie dzieje się nic więcej poza ślicznie migającym, czerwonym logo firmowym. Próbowałam twardego resetu, guziczka resetu i Kingo ROOTa, ale ten ostatni nawet nie może połączyć się z urządzeniem. Czy ktoś wie, co można z tym zrobić, oprócz wywalenia owego sprzętu na śmietnik? Chciałam jeszcze trochę go poużywać, zanim pójdzie w odstawkę, ale niestety nie zgodziliśmy się w tej kwestii.

Edytowane przez Natasha1209

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 

Wgraj na nowo stock http://freetab.eu/softy/ENG/Tablets/FreeTAB_1004_IPS_X4/Firmware/Android_4.4.2/Firmware_1004_android_4.4_instruction_included.zip tu masz android 4.4.2, włączasz phoenix suit wybierasz soft* (musisz rozpakować)

tablet się nie uruchamia więc, przytrzymaj przycisk sciszania podłącz kabel do kompa, podlącz do urządzenia, jak podłączyłeś trzymaj dalej klawisz sciszania oraz przycisnij 3 razy klawisz zasilania i tablet uruchomi się w specjalnym trybie i zacznie wgrywać oprogramowanie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko poszło bez najmniejszych problemów. Dzięki bardzo Woobyxd, piwko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze sie ze pomogłem ;)

Wysłane z mojego FreeTab 1001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie będę zaśmiecał nowym tematem ... Ale czy jest gdzieś jeszcze osiągalny oryginalny soft do tego modelu ? Znalazłem dwa w sieci, ale żaden nie chce się poprawnie wgrać poprzez Phoenix-a ... Oczywiście rozchodzi się o model FreeTab 1004  IPS x4 bez modemu.

Edytowane przez andrzej79wawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko wskazuje na uszkodzenie tabletu u mnie ... Próba wgrania softu od Modecom-a, każdego z trzech wersji wywala błędem przy około 15% procesu instalacji ... Ale o dziwo wgranie jakiegoś nie kompatybilnego dla A31 wgrywa się normalnie do końca ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi