Skocz do zawartości
kiler73

rom S.Team M8-JW-7.5.0 -Full HTC 10 Sense 8 Dolby/HK/JBL

Rekomendowane odpowiedzi

Kios

Jaka ładowarka? Używam 5.4.0 od bardzo dawna i z niczym takim się nie spotkałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalna. Na innym romie nie było takich problemów. Apki te same co zawsze, jedynym wyjątkiem jest klawiatura touchpal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Spróbował bym na innej ładowarce. Jeżeli będzie to samo, to na początek instalacja romu bez wipe. Trochę wątpię, aby rom miał wpływ na takie zachowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM na 5.4.0 wersji rzeczywiście pięknie chodzi. Płynność super. Niestety zauważyłem, że bateria trzyma trochę krócej niż na 7.5.0. U mnie niestety nie działa jeszcze dioda powiadomień podczas ładowania (powiadomienia pokazuje bez problemu). Nie działa też System UI Tuner tak, jak powinien - kiedy chce dodac kafelek mam FC na aplikacji i nic zrobic nie można.

Póki co dwie negatywne rzeczy, nic więcej.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Dziwne, bo u mnie doda powiadomień podczas ładowania świeci jak zawsze, a czas pracy na baterii jest lepszy. Który kernel masz zainstalowany?

Dowolne skróty do powiadomień można dodać, ale przez custom quick settings znajdujące się na dole ustawień.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, takie pytanko, mam wersje JW5.4 i dzieją sie niestworzone rzeczy. Gdy telefon się ładuje i wezmę go w ręce to  wycisza sie do wibracji i automatycznie włącza się nawigacja. Dzieje się tak raz dziennie. Cieżko mi powiedzieć czy o tej samej porze. Jakieś pomysły?

Już myślałem, że tylko ja miałem ten problem. U mnie podczas ładowania też włączała się nawigacja i tryb samochodowy, dodatkowo telefon przerywał ładowanie. Zmieniłem ROM na WOLLA niestety w niczym to nie pomogło. Pomyślałem sobie, ze telefon leci do serwisu więc wgrałem stockowy rom, zablokowałem bootloader oraz zrobiłem S-ON i postanowiłem sprawdzić wtedy telefon. Po 3-4 dniach wszystko wyglądało ok. Obecnie wróciłem do nowego Vipera i zero problemów z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche czasu minelo w tym watku widze ale czy ktos dalej testuje te romu do M8?
    Ja aktualnie jestem na tym s.team 6.3 i wydaje mi sie  calkiem szybki. Jedyna rzecz ktora mnie lekko niepokoi to to ze raz sie zacial przy restarcie na logu htc a i wydaje mi sie, ze gubi mi z 1-2 kreski sieci play co jakas chwile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też go długo testowałem, ale zamieniłem na LeeDroid - niestety wątek zniknął, ale jest dalej aktywny na XDA, ostatnia finalna aktualizacja Lee to 30.10.2107. działa super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi