Skocz do zawartości
frezee131

Wszystko na temat baterii w P8 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze że tutaj na żywotność baterii wpływ ma zapewne procesor. 8 rdzeni o dużym taktowaniu robi swoje. Może Snapdragony są mniej pradożerne? Bo Huawei ma jakiś własny rodzaj procka.

Edytowane przez samson4x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając 35% baterii można śmiało wycisnąć jeden dzień 12 godzin.

Bateria nie odbiega bardzo od innych telefonów, zresztą nawyk już mam, idę spać włączam ładowarkę niezależnie od jej stanu naładowania

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

Nie wiem czy miałem szczęście do tego konkretnego egzemplarza czy co, ale u mnie (telefon posiadam od 4 dni) jak na razie było tylko 1 ładowanie, zaraz po wyjęciu z pudełka. Aktualnie mam 17% baterii, która trzyma już 2 dni i 23 godziny, także spokojnie do 3 dobije. A żeby nie było, ekran na maksa podświetlony, trochę neta, trochę rozmów. No wiadomo, nowy telefon trochę się trzeba pobawić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aser44

Chyba tez miałem szczęści z P8 Lite :) bateria trzyma bardzo dobrze. Telefon kupiłem używany, w momencie uruchomienia miał 30% i po 1,5h zabawy (non stop internet i włączony ekran, wiadomo instalowanie aplikacji, konfiguracja itp) zeszło do 17%

Nie zauważyłem jakiegoś drainu a mam autosync'a włączonego i LTE i bateria nie odbiega od innych urządzeń z których korzystałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tez nie ma tragedi z baterią a jest nawet ok jak na tak małą pojemność ... ciekawe jak bedzie na andku 5.1 narazie zapisałem sie na testy 5.1 do p8lite ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Chciałbym odświeżyć ten temat.

Problem dotyczy Huawei P8 Lite mojej dziewczyny. Nie mam w tej chwili screenów pod ręką ale największe zużycie baterii pokazuje "system android" a właściwie tryb gotowości. Bardzo dużo korzysta z FB/Messengera/Whatsapp. Sam telefon sprawia wrażenie zmulonego. Dla porównania mój Sony M4 który ma zbliżone parametry dziła na baterii do 3 dni i zdecydowanie szybciej - mimo że nie są włączone tryby stamina.

Może ktoś ostatnio odkrył przyczynę drainowania baterii w P8 Lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie rozumiem jak można wydać opinię o telefonie na podstawie dwóch trzech dni używania? Na początku rzeczywiście bateria znikała w oczach, ale.... ściągały się apki, synchronizowałem, bawiłem się i takie tam, z dnia na dzień telefon działa dłużej, a nie mam wyłączonego ani gps, wifi - chociaż chyba pakietowa jest bardziej łakoma na mAh :), ta chodzi cały czas, nie znam się najlepiej na androidach, ale z obserwacji widzę, że telefon się "uczy" przez kilka dni naszych przyzwyczajeń i potem jest lepiej. To samo miałem na poprzednich andkach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Jakby bateria lepiej trzyma po aktualizacji (200). Ale dopiero po przywróceniu fabrycznych! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie rozumiem, mi bteria po całym dniu w miejscu gdzie tel. co chilę zmienia nadajnik{play} bateria po 8 godzinach pokazuje 45-50% biorąc pod uwagę dojazd jakąś godzinę to chyba nie jest źle? no mam jedną karte sim, wyłączone lte - bo tam i tak nie działa, wyłączony gps, ale pakiety w 3g i synchronizacja chodzą cały czas, nawet jak zapomnę wyłączyć to i tak bateria nie spada aż tak tragicznie bo do mniej więcej 40%, a bywało, że byłem poza domem około 15 godzin i dawała radę - mi to w zupełności wystarczy, a jak chcecie mieć długi czas kupcie sobie chińczyka (nie oamiętam firmy) co ma 6000mAh - ten to potrzyma :)

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem ze zuzyciem baterii, 

010a340ed97b9796ebe0f29fd43cca31.jpg

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym są "aplikacje główne androida" i jak rozwiązać problem tak wielkiego zuzycia bateri

Edytowane przez bartekc00
    Dodaję tagi spoiler po połączeniu tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi