Skocz do zawartości
frezee131

Wszystko na temat baterii w P8 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

A próbował ktoś z Was zrobić underclocking procka? albo jeszcze dodatkowo wyłączyć 2 lub 4 rdzenie i zmienić zarządce? Może to by zaoszczędziło troche baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rdzenie są uśpione, większość czasu tel pracuje na jednym lub dwóch z zegarem jak dobrze pamiętam 200Mhz, po co poprawiać producenta, jak chcecie mieć telefon co trzyma tydzień polecam nokię 5110, na zużycie baterii ma wpływ tak wiele czynników, że u każdego z was może to być co innego, chcecie szukajcie złotego środka, powodzenia, czytam ten wątek i dotychczas nikt tu ameryki nie odkrył, trzymam kciuki za wasze starania, btw, bawiłem się telefonem dzisiaj sporo, cały czas włączone wifi, synchronizacja, telefon w play( roaming wewnętrzny) po 14,5 godzinach zeszło 33%, oczywiście w pracy gdy przemieszczam się częściej między nadajnikami wynik ten jest nierealny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

Jedyne sposoby na oszczędzanie baterii to greenify i amplify jak się ma roota. Dawały najlepsze efekty na każdym telefonie, którym się bawiłem  :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nibbor

Włączone nagrywanie w rozdzielczości full hd + Nawigacja przez 45 minut. Bateria 50% > 13%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

nawigacja ciagnie to norma, 

ja mialem andka 5.1.1 i bateria znikala w oczach do tego nie moglem zrobic roota nie wiem czemu, wrocilem do 5.0.x b136 i jest super jak na 8 rdzeni i 5 cali jest teraz do zaakceptowania ale mam geenify :D brakuje mi xposed tylko do youtuba w tle itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam andka 5.1.1.i bateria przez noc schodzi 2%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

Gdyby ktoś był ciekawy jak wpływa wybudzanie podwójnym tapnieciem na żywotność baterii to tu są screeny.

-z aktywnym tap2wake przez cały dzień:

c81b5aaf6ecace82fc908204b04fb229.jpg

-z włączonym tap2wake:

fb88fdfd0688d359aa45a0cedd9ab5a0.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@KuaQ u mnie trzyma z 4-5h sot bez dwukliku a około 3 z włączonym dwuklikiem :D. Niezły wynik trzeba przyznać osiągasz, ale ile telefon ogólnei pracuje wtedy? :D

Edytowane przez Arlon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

@@Arlon

Telefon podlaczam do ładowarki zazwyczaj ok. 23 a odlaczam koło 6-7 rano, przez ten czas ciągle smsuje, wykonuje kilka połączeń , oglądanie yt to około 1-1,5h, przeglądanie internetu to ok. 1h + społeczeńsciowki (insta, snap tapatalk + inne aplikacje to około 1h, kilka minut słuchania muzyki, zrobienie kilku zdjęć + Wi-Fi/LTE mam włączone przez 90% czasu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@KuaQ czyli podobnie jak ja użytkujesz, mi na lte do 5h sot sie nie udaje dobić - z samym wifi bez problemu :P. Włączę sobie jutro dwuklik i sprawdzę ponownie czy się nam wyniki pokryją

Synchronizacja i gps etc wyłączone u Ciebie?

Edytowane przez Arlon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi