Skocz do zawartości
zabka35i

Etui/case dla naszych Galaxy S7

Rekomendowane odpowiedzi

gacy02
    Ja mam raczej mieszane uczucia co do Ringke Fusion bo zarówno w S6 i Z3c szybko mi zaczęły boki żółknąć. 

Żółknięcie jest prawie nie widoczne w wersji przyciemnionej - Smoke.  Mam takie praktycznie od początku w S6 i się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

To może się tez skuszę :) Ogólnie Samsung poprawił się z akcesoriami do S7 bo w S6 były problemy i to spore. 

Zgadza się, że w smoke wersji było spoko bo też miałem ale przeźroczyste to kiepsko wypadało, lepiej sobie z tym Spigen radzi.

Edytowane przez zabka35i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@zabka35i
    u mnie przez 8 miesięcy ciągle jak nowe
    regularnie myte oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie jedna rzecz. Czy pewne etui mogą w jakikolwiek sposób uszkodzić jakieś szkło hartowane, np mogą je odkleić, jakoś podnieść bądź cokolwiek? Na pierwszej lub drugiej stronie tego wątku dałem link do aukcji jednego etui Spigen którym byłbym naprawdę zainteresowany, ale wypadałoby też zaopatrzyć się w wyżej wymienioną ochronę na ekran, stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Miałem na note 3 szkła hartowane w sumie to 2 szt i etui UAG. Nic się ze szkłem nie działo. Za to raz telefon zaliczył mi spektakularny lot i rozbił się o róg stołu, szkło poszło w drobny mak, ekran nie naruszony wiec polecam o ile masz wersje flat. Co do edge sie nie wypowiadam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie czekam na wersję Edge, możliwe że w środę kurier będzie z telefonem. Poprzednio miałem LG G3 D855, nie założyłem na niego szkła i ekran był bez jakiejkolwiek ryski trochę przez ponad rok. Jakieś 3 miesiące temu mojemu kotu zachciało się spać na moim biurku, akurat na telefonie który tam leżał. Podejrzewam, że zanim się ułożył, to jeszcze tak łapkami go "ugniatał" bo trochę ekran dziad porysował. Chcę czegoś takiego uniknąć :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta

Ja właśnie zamówiłem dla mnie i dla dziewczyny Spigen Liquid Crystal do mojego S7E i jej S7, zobaczymy czy to warte zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Dla wersji flat bardzo fajne etui bo je posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

Ja właśnie zamówiłem dla mnie i dla dziewczyny Spigen Liquid Crystal do mojego S7E i jej S7, zobaczymy czy to warte zachodu.

warte zachodu :) Miałem na Note5 i doskonały produkt.

Dla wersji Galaxy S7 Flat - SPIGEN Liquid Crystal wygląda tak - i polecam z czystym sumieniem. Prawie nie widać że jest... a jest :0  (pomijając fatalną folię 3mk HD+ która odradzam)

Jest idealnie dopasowany, idealnie bezbarwny, telefon dobrze "leży" w dłoni - jak przyklejony.

Tworzywo dobrane bardzo dobrze. Nie jest śliskie, nie jest "lepkie".

Edytowane przez kajot04
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

kajot04 napisz coś więcej jak założysz tego Liquid Crystal na EDGE'a. Przede wszystkim chodzi mi o uchwyt, czy jest pewny i słuchawka się nie wyślizguje z ręki.

Waham się właśnie między tym Liquid Crystal a Neo Hybrid, które zawsze używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi