Skocz do zawartości
zabka35i

Etui/case dla naszych Galaxy S7

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Ale kolega ma Flat-a. I ja też i trzyma się w dłoni elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Mam Liquid Crystal na Edge i jestem bardzo zadowolony, zamówiłem UAG ale, że nie doszło to zacząłem szukać czegoś minimalistycznego, byłem w sklepie spigena i przymierzyłem liquid crystal, ultra hybrid i właśnie neo hybrid. Liquid jest praktycznie niewidoczny, telefon trzyma się w ręku o 300% pewniej, przy odkładaniu aparat jest osłonięty. Polecam, jeżeli tylko nie szukasz pancernego etui to będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Racja. To miało być do Masta, który pisał, że zamówił do obu wersji S7E i S7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniżej zdjęcia S7E w Spigen Neo Hybrid.

Szczerze mówiąc - nie powala, będzie trzeba poszukać innego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Rzeczywiście szału nie ma. Wydaje się znacznie powiększać telefon. Myślę, że do EDGE'a ciężko będzie dobrać jakieś fajne etui.

A masz jakąś folię/szkło na ekranie? Zawsze używałem Neo Hybrid w innych fonach i zawsze musiałem docinać folię w rogach żeby się nie zawijała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folii nie mam żadnej, czekam aż się pojawi we Wrocku od Spigena - mają być w środę.

Coś mi podpowiada że pójdę w tę stronę - http://flavour-design.pl/spigen-sgp-neo-hybrid-crystal-galaxy-s7-edge-gunmetal,id5340.html

Kumpel ma na S6E i daje radę.

Założyłem na telefon jeszcze Spigen Rugged Armor - rozwiązanie trochę minimalistyczne, nie powiększa zbytnio telefonu, pewniej się trzyma... Jednak to zwykła guma i na telefonie za tyle kasy... nie wygląda :)

Edytowane przez misiorwroc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02
    Coś mi podpowiada że pójdę w tę stronę - http://flavour-desig...tal,id5340.html

Obejrzyj sobie filmiki na YT, podobno kiepsko pracują przyciski. Chyba nawet na XDA ktoś też o tym wspominał w recenzji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

kajot04 napisz coś więcej jak założysz tego Liquid Crystal na EDGE'a. Przede wszystkim chodzi mi o uchwyt, czy jest pewny i słuchawka się nie wyślizguje z ręki.

Waham się właśnie między tym Liquid Crystal a Neo Hybrid, które zawsze używałem.

skoro napisałem "...polecam z czystym sumieniem..." :)

aaaa...  teraz zauwazyłem, Ty o Edge'a pytasz. No nic, skoro zacząłem...

Tak, moim zdaniem to najlepsze co może być, na płaskiego S7. Jest idealnie dopasowany, idealnie bezbarwny, myslę że na jasnych kolorach to go widać w ogóle nie będzie. I idealnie lezy w dłoni - jak przyklejony. Tworzywo dobrane bardzo dobrze. Nie jest śliskie, nie jest "lepkie". Można brać :)

Edytowane przez kajot04

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi podpowiada że pójdę w tę stronę - http://flavour-desig...tal,id5340.html

Obejrzyj sobie filmiki na YT, podobno kiepsko pracują przyciski. Chyba nawet na XDA ktoś też o tym wspominał w recenzji

To sam już nie wiem, co założyć na ten telefon :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon przede wszystkim ma być zabezpieczony. Jak będę chciał sobie na niego popatrzeć i wpaść w zachwyt to wyciągnę go z etui i popatrzę.

A tymczasem, co sądzicie o tym?:

http://allegro.pl/etui-pancerne-spigen-tough-armor-galaxy-s7-edge-i6045700911.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi